Pippa Middleton, James Matthews
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Siostra księżnej Kate po raz drugi została mamą. Oddała hołd królowej Elżbiecie II! 

Zaskakujący gest Pippy Middleton

Gabriela Czernecka 15 marca 2021 17:22
Pippa Middleton, James Matthews
Fot. Getty Images

Pippa Middleton po raz drugi została mamą! Siostra księżnej Kate wraz z mężem, Jamesem Matthewsem  zostali rodzicami. Spekulacje na ten temat ciąży siostry księżnej Kate pojawiły się kilka miesięcy temu, ale dopiero niedawno potwierdziła je mama Pippy, Carole Middleton. Para potwierdziła dziś, że ich drugie dziecko jest już na świecie. Małżeństwo zdecydowało się na zaskakujący gest i... oddało hołd królowej Elżbiecie II! Poznajcie szczegóły.

Pippa Middleton urodziła. Chłopiec czy dziewczynka?

Informacja o powiększeniu rodziny Pippy Middleton i Jamesa Matthewsa została oficjalnie potwierdzona przez szczęśliwą babcię Carole Middleton: ,,Mam nadzieję, że będę miała okazję częściej widywać się z moją rodziną niż w zeszłym roku. Szczególnie z moim nowym wnukiem", skomentowała szczęśliwa mama Pippy Middleton w rozmowie z Good Housekeeping UK.

Co ciekawe, o drugiej ciąży Pippy Middleton media donosiły już od kilku miesięcy, ale aż do niedawna ani przyszła mama, ani jej mąż nie komentowali medialnych doniesień. Pippa Middleton i jej ukochany mąż James Matthews pobrali się maju 2017 roku. Trzy lata temu powitali na świecie synka, Arthura Michaela Williama. Teraz Pippa Middleton po raz drugi została mamą

Pippa Middleton mąż
Fot. Getty Images

Pippa Middleton urodziła córkę - imię dziewczynki

Marzenie pary spełniło się. Pippa Middleton urodziła dziewczynkę, której  wraz z mężem dali imiona: Grace Elizabeth Jane. Pippa Middleton i James Matthews mieszkają w Londynie. Małżeństwo, jak podają brytyksie media planuje jednak zakupić 72-akrową wiejską posiadłość Bucklebury Farm Park w Berkshire, który znajduje się w pobliżu rodzinnego domu Middletonów. W rozmowie z mediami, Carole Middleton wyznała, że chce spędzać ze swoimi wnukami jak najwięcej czasu. ,,Chcę zbiegać ze wzgórz, wspinać się z nimi po drzewach i przejść przez tunel na placu zabaw. Tak długo, jak będę w stanie, będę to robić. Będę z nimi gotować, tańczyć, jeździć na rowerach", dodała w Good Housekeeping UK. Wygląda na to, że niebawem będzie miała ku temu okazję.

Młodym rodzicom serdecznie gratulujemy!  

Pippa Middleton drugie dziecko
Fot. Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…