Maria Dębska, Marcin Bosak
Fot. Piotr Molecki/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Maria Dębska i Marcin Bosak mają kryzys? Pousuwali wszystkie wspólne zdjęcia 

Internauci nie mają wątpliwości

Damian Brillowski 20 listopada 2021 20:00
Maria Dębska, Marcin Bosak
Fot. Piotr Molecki/East News

Poznali się w 2018 roku w trakcie prac nad sztuką teatralną pt. „Ripley pod ziemią” w teatrze Studio. Marcinowi Bosakowi była powierzona główna rola męska, zaś Maria Dębska miała zagrać... jego żonę. Między aktorami od razu zaiskrzyło. Uczucie szybko przeniosło się na grunt prywatny. Po dwóch latach od premiery spektaklu byli już po ślubie. Teraz media i internauci donoszą, że para przeżywa poważny kryzys. Poznaj szczegóły ich relacji. 

Maria Dębska i Marcin Bosak: historia miłości

Maria Dębska i Marcin Bosak długo ukrywali swój związek, nie afiszowali się ze swoim uczuciem i bardzo rzadko pokazywali się publicznie. Ich miłość rozkwitała w domowym zaciszu. Jednak chęć formalizacji związku była silniejsza. Para stanęła na ślubnym kobiercu 15 sierpnia 2020 roku. Młodzi wzięli ślub w Kościele Sióstr Wizytek na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Ten wyjątkowy dzień para spędziła w towarzystwie najbliższej rodziny oraz zaprzyjaźnionych gwiazd. Co ciekawe, aktor zanim poślubił Marię Dębską, przez 15 lat był związany z aktorką Moniką Pikułą, z którą doczekał się dwóch synów. 

Podczas wywiadu dla magazynu „PANI”, małżonkowie zdradzili, co tak naprawdę urzekło ich w drugiej osobie. „To jest miłość temperamentna, taka we włoskim stylu, dynamiczna, ale jedno jest niezmienne: Marysia wciąż mnie intryguje. Szalenie i nieustannie. Uwielbiam ją obserwować, fotografować, kiedy przygotowuje się do roli albo kiedy czyta. Gdy siada przy fortepianie i gra, jest wtedy cholernie sexy! Jestem oczarowany, kocham ją i to jest nieporównywalne z niczym, co mi się zdarzyło do tej pory”, szczerze przyznał Marcin Bosak.

Wtórowała mu żona. „Urzekł mnie tym, że zawsze mogę na niego liczyć. Mimo swojej siły i męskości jest romantykiem, niesamowicie wrażliwy, i na tym poziomie się spotykamy. Różnimy się za to w podejściu do zawodu. Ja się emocjonuję rolą, wręcz się spalam. Marcin stawia zdrowe granice, potrafi grać postacie odległe od siebie i zachować spokój. Bardzo mi tym imponuje…”, podkreślała artystka. 

Czytaj także: Maria Dębska szczerze o małżeństwie z Marcinem Bosakiem. Ujawniła sekret związku!

Maria Dębska, Marcin Bosak
Fot. Instagram

Maria Dębska i Marcin Bosak

Maria Dębska i Marcin Bosak przechodzą kryzys? 

Maria Dębska w rozmowie z magazynem “PANI” zdradziła, że bywają też takie momenty, w których małżonkowie ostro się spierają. „Nikt mnie nie denerwuje i nikt nie jest w stanie mnie wyprowadzić z równowagi tak jak on. Czasem mam ochotę go zabić i myślę, że on mnie też. Kiedy przygotowywałam się do filmu „Bo we mnie jest seks” o Kalinie Jędrusik, był bardzo cierpliwy, ale myślę, że miał mnie dość. Sprowadziłam mu do domu jakąś inną kobietę. Kilka miesięcy mówiłam zupełnie innym głosem, obsesyjnie słuchałam piosenek Kaliny. On sam równie solidnie przygotowuje się do ról, ale nie przeżywa tego tak jak ja”, wyznała aktorka.

Jak się okazuje, temperamentna miłość gwiazd daje o sobie mocno znać. Niedawno odbyła się uroczysta premiera filmu pt. „Bo we mnie jest seks" o barwnym życiu Kaliny Jędrusik. W postać ikony minionego wieku wcieliła się Maria Dębska. Aktorka z ochotą pozowała fotoreporterom na czerwonym dywanie. Jednak na próżno było szukać u jej boku męża Marcina Bosaka. Za to u boku kobiety pojawił się dziennikarz muzyczny Stanisław Trzciński. To wzbudziło wiele emocji, ale też domysłów na temat aktualnej relacji między aktorami.  

Ostatnio Marcin Bosak zamieścił w internecie na swoim profilu na Instastory fragment piosenki, w której zaznaczył konkretne słowa.  „Ku*wa, tracę wszystko. Kochanie, nie chcesz wrócić do mnie?”, brzmiały podkreślone słowa piosenki. Co istotne, piosenka sama w sobie obrazuje stan emocjonalny autora, który nie potrafi pogodzić się z odejściem ukochanej osoby i w zamian prosi o danie mu kolejnej szansy. 

Z kolei internauci odkryli, że z mediów społecznościowych należących do Marii Dębskiej i Marcina Bosaka zniknęły wszystkie wspólne zdjęcia małżonków. To wzbudziło ogromne podejrzenia wśród internautów, którzy wieszczą parze małżeński kryzys. Póki co aktorzy nic nie komentują. 

Mamy nadzieję, że sprawa szybko się wyjaśni, a tymczasem życzymy im wszystkiego dobrego.  

Czytaj także: „10 lat temu obudziłem się z długiego, wymuszonego snu”. Marcin Bosak po raz pierwszy o chorobie

Marcin Bosak, kryzys w małżeństwie
Fot. instagram @bosak.marcin

Maria Dębska, Marcin Bosak, premiera serialu TVN
Fot. TRICOLORS/EastNews
Maria Dębska, Marcin Bosak, premiera serialu TVN "Szóstka", Warszawa, 28.03.2019 rok

Maria Dębska, Marcin Bosak, Premiera filmu Czarny Mercedes, Warszawa, 30.09.2019 rok
Fot. Mateusz Jagielski/EastNews

Maria Dębska, Marcin Bosak, Premiera filmu Czarny Mercedes, Warszawa, 30.09.2019 rok

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.