Marcin Bosak, uroczysta premiera filmu "Zupa nic", 19.08.2021, Warszawa
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER
Z życia gwiazd

„10 lat temu obudziłem się z długiego, wymuszonego snu”. Marcin Bosak po raz pierwszy o chorobie

„Mimo trudnych spraw i przeciwności losu, stawiam za krokiem kolejny krok”

Marta Nawacka 30 października 2021 07:51
Marcin Bosak, uroczysta premiera filmu "Zupa nic", 19.08.2021, Warszawa
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Choć większość widzów kojarzy go głównie z roli Kamila w „M jak miłość”, to Marcin Bosak ma na swoim koncie wiele kreacji na dużym i małym ekranie, a także na deskach teatru. Aktor rzadko opowiada o swoim życiu prywatnym, jednak ostatnio zamieścił na swoim profilu na Instagramie wpis, w którym podzielił się trudnym doświadczeniem, jakie go spotkało dziesięć lat temu.

Marcin Bosak – jak wygląda jego życie?

Marcin Bosak prywatnie jest szczęśliwym mężem Marii Dębskiej, którą poślubił w zeszłym roku. Widzowie kojarzą go przede wszystkim jako Kamila z „M jak miłość”, który na początku nie cieszył się zbytnią sympatią. Zmieniło się to dopiero w momencie, kiedy jego postać znacząco się zmieniła. W serialu występował od 2003 do 2006 roku, a w 2019 roku, ku uciesze fanów, zdecydował się wrócić do produkcji.

Marcin Bosak przyjął także zaproszenie do XI edycji Tańca z Gwiazdami, jednak pandemia pokrzyżowała plany producentów i z wiosennej ramówki show przesunięto na jesień. Wtedy aktor zdecydował się zrezygnować z udziału w tanecznym programie, o czym poinformował w oficjalnym oświadczeniu na swoim Instagramie. „Kolejne zobowiązania zawodowe i podpisane dużo wcześniej umowy, które uniemożliwiają mi kontynuowanie tej ciekawej i rozwijającej nowe umiejętności przygody. Korzystając z okazji, jaką daje zamykanie tego wątku, chcę podziękować za ten czas. Dziękuję Polsatowi i producentom programu za zaproszenie”, napisał.

Czytaj też: Marcin Bosak po 12 latach powraca do M jak Miłość!

Marcin Bosak, Bal Charytatywny Gwiazdy Dobroczynności, 09.10.2021, Warszawa
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Marcin Bosak, Bal Charytatywny Gwiazdy Dobroczynności, 09.10.2021, Warszawa

Problemy ze zdrowiem Marcina Bosaka

Ostatnio na Instagramie aktor podzielił się z obserwującymi dość osobistym i nieco tajemniczym wpisem. „10 lat temu obudziłem się z długiego, wymuszonego snu. Od tamtego czasu, mimo blizn na ciele i w sercu, mimo trudnych spraw i przeciwności losu, stawiam za krokiem kolejny krok. I uśmiecham się do siebie, dziękując za to, że tu jestem. Dziś jest moje święto. Jestem szczęściarzem. Wiem to i czuję. Otacza mnie morze dobra i miłości. Dziękuję!!!”, napisał Marcin Bosak. Mężczyzna nie wyjaśnił swoim fanom, co dokładnie miał na myśli, jednak mogliśmy się tego dowiedzieć z tygodnika Na żywo.

Według źródła czasopisma, w wieku 27 lat Marcin Bosak dowiedział się, że ma guza na rdzeniu kręgowym: „Przez pięć, sześć lat szukał pomocy w Polsce, niestety bez rezultatów (...) Aby rozładować emocje i poukładać sobie wszystko w głowie, zdecydował się na terapię ”. Polscy lekarze, nie umiejąc pomóc aktorowi, mieli wysłać go na leczenie za granicę. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło i mężczyzna dzisiaj jest już zdrowy.  

Zobacz także: Maria Dębska i Marcin Bosak wybrali się w podróż poślubną

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.