O TYM SIĘ MÓWI

Donald i Melania Trump ukrywają swój kryzys małżeński? Eksperci są o tym przekonani

Wszystko dzięki analizie ich mowy ciała

Rafał Kowalski 26 kwietnia 2019 07:05

Czternaście lat – dokładnie tyle Donald Trump jest ze swoją żoną Melanią i chyba nie przesadzimy, jeśli podliczymy, że na pewno nie mniej razy media podawały informacje o kryzysie w ich związku. Odkąd polityk został prezydentem USA zdarzało się to szczególnie często. Ważna pełniona funkcja zmusza jednak głowę każdego państwa do prezentowania się wraz z drugą połówką w idealnej formie. Jedna z amerykańskich ekspertek od mowy ciała nie daje się jednak nabrać na czułe gesty Donalda Trumpa w stronę Melanii…

Analiza zdjęć Donalda i Melanii Trumpów

Co zadecydowało, że Blanca Cobb, ekspertka od mowy ciała, uważa, że prezydent Ameryki nie dogaduje się z żoną? Chodzi przede wszystkim o zdjęcia wykonane podczas White House Easter Egg Roll. To corocznie organizowana impreza wielkanocna dla dzieci, podczas której najmłodsi szukają w ogrodach białego domu czekoladowych jajek. Cobb przyjrzała się dogłębnie kilku zdjęciom wykonanym podczas wydarzenia i odkryła, że mimo uśmiechów na twarzach pary prezydenckiej, coś między nimi nie gra.

Nie pomogły nawet starania Donalda Trumpa, by gładzić po dłoniach małżonkę przed kamerami. „Ciało wysyła czasem sprzeczne komunikaty. Możesz nie być szczęśliwy, ale wiesz, że protokół wymaga od prezydenckiej pary, aby okazywała sobie publicznie czułości. Najwygodniej jest więc trzymać się za dłonie”, powiedziała amerykańskim mediom Cobb. „Udają pod publiczkę, bo nie chcą, żeby inni zaczęli się czegoś domyślać”, dodała ekspertka od mowy ciała.

Do swojej analizy Blancka Cobb użyla też kilku innych fotografii. Wszystkie znajdziecie w galerii. Czy Waszym zdaniem Trumpowie udają miłość na potrzeby kamer? ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.