domy gwiazd jak mieszka Maciej Kurzajewski
Fot. ForumGwiazd / Forum
Metamorfozy gwiazd

Maciej Kurzajewski pokazał zaskakujące zdjęcie z przeszłości

Jak wtedy wyglądał?

Marta Cieplak 18 stycznia 2023 13:30
domy gwiazd jak mieszka Maciej Kurzajewski
Fot. ForumGwiazd / Forum

Można śmiało powiedzieć, że Maciej Kurzajewski dziennikarstwo ma we krwi – dziennikarzem sportowym był jego ojciec, Czesław Kurzajewski. I choć gwiazdor TVP na początku próbował iść inną drogą i studiował prawo na Uniwersytecie Warszawskim, to ostatecznie poszedł w ślady taty. I jest w tym doskonały. I co niezwykle ważne, wręcz uwielbiany przez widzów. A odkąd na jaw wyszedł jego związek z Katarzyną Cichopek, jego popularność jeszcze rośnie. Tworzą piękną parę w życiu i na ekranie jako współprowadzący program Pytanie na śniadanie. A pamiętacie jak Maciej Kurzajewski wyglądał niemal dwie dekady temu? Jeśli nie, można zobaczyć to na jego Instagramie. Czy bardzo się zmienił?

ZOBACZ TAKŻE: Miłość, która zaskoczyła wielu… Tak kochają się Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski

Maciej Kurzajewski na zdjęciu sprzed lat

Maciej Kurzajewski karierę w telewizji zaczynał w redakcji sportowej TVP w 1993 roku. Potem na pewien czas przeszedł do TVN, ale wrócił na Woronicza w 2002 roku i od tej pory jest wierny jednej stacji. Najpierw kojarzony był głownie ze sportem, ale z czasem został współprowadzącym m.in. porannych programów takich jak Kawa czy herbata i Pytanie na śniadanie, gdzie aktualnie występuje w parze z ukochaną, Katarzyną Cichopek.

Widzowie kojarzą go także doskonale jako komentatora sportowego m.in. mistrzostw świata w piłce nożnej oraz  skoków narciarskich. I właśnie z zawodów na Wielkiej Krokwi w Zakopanem opublikował zdjęcia na Instagramie. Tyle, że nie z ostatnich, a tych, które miały miejsce niemal ... 19 lat temu. Zdjęcie wywołało niemałą sensację, bo dziennikarz od tego czasu bardzo się zmienił.

I pomyśleć, że to było zaledwie 19 lat temu.😜📺
Podczas ostatniego weekendu na Wielkiej Krokwi doping kibiców równie gorący jak przed laty. 👏🔥 Pewne rzeczy się nie zmieniają... ✌️😁, napisał.

Różnica jest ogromna, ale na korzyść współczesnych zdjęć. Przede wszystkim Maciej Kurzajewski wygląda dziś znacznie dojrzalej, co ewidentnie działa na jego korzyść. Do tego dziennikarz od lat nosi okulary, w których prezentuje się naprawdę świetnie. A wtedy jeszcze pracował bez nich.

My przy okazji tego wspomnieniowego zdjęcia przypominamy kilka fotografii z poprzednich lat. Zobaczcie, jak się zmieniał.

Maciej Kurzajewski, 2005 rok w sportowym wydaniu.

Maciej Kurzajewski 2005
Fot. Prończyk/AKPA

Maciej Kurzajewski w 2010 roku nosił już okulary, ale w cienkich, metalowych, niemal niewidocznych oprawkach. Lubił też przylegające do ciała ubrania.

Maciej Kurzajewski 2010
Fot. Kurnikowski/AKPA

Do ciekawych oprawek ma słabość do dziś. I choć na wizji i oficjalnych spotkaniach często pokazuje się w garniturze, to na co dzień woli sportowe stylizacje.

Maciej Kurzajewski 2022
Fot. Gałązka/AKPA

W 2022 roku zaręczył się z Katarzyną Cichopek. Są parą w życiu i w pracy.

Maciej Kurzajewski 2022
Fot. Mieszko Pietka/AKPA

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.