Franciszek Kurzajewski
Fot. Krzysztof Kuczyk / Forum
O tym się mówi!

Starszy syn Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz zmienił nazwisko

W ten sposób odcina się od kontrowersyjnej sytuacji?

Aleksandra Frankowska 30 listopada 2022 10:57
Franciszek Kurzajewski
Fot. Krzysztof Kuczyk / Forum

Ostatnio dość gorąco dzieje się w relacjach Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego. Para, która rozwiodła się kilka lat temu w przyjaznej atmosferze, teraz nie szczędzi sobie gorzkich słów. Według najnowszych informacji, najstarszy syn pary Franciszek, zmienił nazwisko. Prawdopodobnie jego decyzja została podyktowana obecną sytuacją pomiędzy rodzicami, a sam chciałby nie brać w tym udziału.

ZOBACZ TEŻ: Mama Macieja Kurzajewskiego zawsze stoi za nim murem! Tak wygląda ich relacja

Konflikt Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz

Wydawałoby się, że byli małżonkowie rozstali się w zgodzie, co – zwłaszcza w show-biznesie – jest rzadko spotykane. Nawet przed samą rozprawą rozwodową wymienili serdeczności i przyjacielski pocałunek. Nikt nie spodziewał się, że to właśnie była żona Kurzajewskiego ujawni światu jego nowy związek z Katarzyną Cichopek i rozgorzeje wokół niego fala wzajemnych oskarżeń.

Smaszcz zarzuciła Kurzajewskiemu nieszczerość wobec ich synów, zwłaszcza w kontekście relacji z Cichopek. Było to według niej głównym powodem, dla którego ujawniła związek byłego męża.

Nie chodzi tylko o Izrael. Chodzi o wszystko, co mówił naszym synom o pani Katarzynie. (...) Czara goryczy się przelała, bo nie wolno tak kłamać swoim najbliższym – mówiła Paulina Smaszcz.

Franciszek Kurzajewski przez osiem lat mieszkał w Izraelu i tam też studiował. Obecność Kurzajewskiego w Jerozolimie miała być dla jego syna bolesna, zwłaszcza, że opisał ten pobyt jako wizytę z ukochaną osobą. 

Franciszek Kurzajewski, Paulina Smaszcz, Maciej Kurzajewski
Fot. Michal Dembinski / Forum

Franek Kurzajewski zmienił nazwisko

Wokół całej sytuacji obecne są niestety dzieci pary, które z pewnością przeżywają sytuację dość boleśnie. Według najnowszych informacji portalu Plejada, najstarszy syn Kurzajewskiego i Smaszcz, Franciszek, zmienił nazwisko. Aktualnie nazywa się Franciszek Vaccari, a nazwisko należy do jego żony, którą poślubił jesienią 2021. Para aktualnie mieszka we Włoszech, a Franciszek ani razu nie wypowiedział się na temat konfliktu rodziców. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Synowie Pauliny Smaszcz poprosili ją o jedno. Chodzi o ich tatę, Macieja Kurzajewskiego

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.