sekret pięknej skóry Victorii Beckham
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA URODY

Ten makijażowy trick sprawia, że skóra Victorii Beckham zawsze wygląda promiennie!

Poznaj jej sekret!

Aleksandra Charzewska 22 września 2018 18:29
sekret pięknej skóry Victorii Beckham
Fot. Getty Images

Ulubienica wielu pokoleń, ceniona projektantka i matka czwórki dzieci - Victoria Beckham to zdecydowanie kobieta ikona! Patrząc na Victorię trudno uwierzyć, że jej najstarszy syn Broocklyn ma już 19 lat. Jak ona to robi, że jej cera wciąż wygląda tak młodo i promiennie? Poznaj jej makijażowi sekret!

Trick Victorii na promienną cerę

Jak się okazało, żeby uzyskać świetlisty makijaż, który pasuje każdej kobiecie bez względu na jej wiek wystarczy odrobina rozświetlacza zmieszana… z lekkim kremem do twarzy lub balsamem! Zamiast tradycyjnego, pudrowego rozświetlacza , który na skórze tworzy mocny efekt tafli Victoria wybiera jego zdecydowanie delikatniejszą wersję. Rozświetlacz zmieszany z balsamem sprawi, że błysk będzie bardzo naturalny i dziewczęcy, czym zdecydowanie odejmie skórze kilku lat.

Ten trick podczas debiutanckiego pokazu VB na londyńskim tygodniu mody zastosowała główna wizażystka Pat McGrath. Musimy przyznać, że wszystkie modelki zarówno te młodsze, jak i starsze bez względu na typ urody i odcień karnacji wyglądały naprawdę pięknie.

Wypróbujecie sposób Victorii na promienną cerę?  

Fot. East News
Victoria Beckham
Fot. instagram@VictoriaBeckham

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.