sekret pięknej skóry Victorii Beckham
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA URODY

Ten makijażowy trick sprawia, że skóra Victorii Beckham zawsze wygląda promiennie!

Poznaj jej sekret!

Aleksandra Charzewska 22 września 2018 18:29
sekret pięknej skóry Victorii Beckham
Fot. Getty Images

Ulubienica wielu pokoleń, ceniona projektantka i matka czwórki dzieci - Victoria Beckham to zdecydowanie kobieta ikona! Patrząc na Victorię trudno uwierzyć, że jej najstarszy syn Broocklyn ma już 19 lat. Jak ona to robi, że jej cera wciąż wygląda tak młodo i promiennie? Poznaj jej makijażowi sekret!

Trick Victorii na promienną cerę

Jak się okazało, żeby uzyskać świetlisty makijaż, który pasuje każdej kobiecie bez względu na jej wiek wystarczy odrobina rozświetlacza zmieszana… z lekkim kremem do twarzy lub balsamem! Zamiast tradycyjnego, pudrowego rozświetlacza , który na skórze tworzy mocny efekt tafli Victoria wybiera jego zdecydowanie delikatniejszą wersję. Rozświetlacz zmieszany z balsamem sprawi, że błysk będzie bardzo naturalny i dziewczęcy, czym zdecydowanie odejmie skórze kilku lat.

Ten trick podczas debiutanckiego pokazu VB na londyńskim tygodniu mody zastosowała główna wizażystka Pat McGrath. Musimy przyznać, że wszystkie modelki zarówno te młodsze, jak i starsze bez względu na typ urody i odcień karnacji wyglądały naprawdę pięknie.

Wypróbujecie sposób Victorii na promienną cerę?  

Fot. East News
Victoria Beckham
Fot. instagram@VictoriaBeckham

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.