Victoria Beckham
Fot. instagram@VictoriaBeckham
Ze świata urody

Victoria Beckham jest uzależniona od jednego kosmetyku!

Nie uwierzycie o jaki produkt chodzi!

Marta Cieplak 3 sierpnia 2018 18:30
Victoria Beckham
Fot. instagram@VictoriaBeckham

Victoria Beckham jest od lat niekwestionowaną gwiazdą, ale ostatnio także cenioną projektantką mody i ikoną stylu. I choć na dbanie o siebie może wydawać miliony, w ostatnim wywiadzie telewizyjnym dla programu This morning zdradziła, że w kwestii pielęgnacji jest wierna kosmetykowi, który kosztuje… kilkanaście złotych!

Sekret pięknej skóry Victorii Beckham

Zapytana o sekret swojej urody Victoria przyznała, że jej numerem jeden jest… olej kokosowy! „Taki, jakiego używa się do gotowania. Wcieram go w skórę całego ciała, bo doskonale nawilża”, wyjaśniła.

Potwierdzamy! Olej kokosowy można stosować nie tylko zamiast balsamu, ale także kremu do demakijażu, maski do włosów, pianki do golenia i balsamu do ust. Jest naturalny, rzadko uczula i bardzo wydajny! Dlatego może sobie na niego pozwolić naprawdę każda z nas, nie tylko Victoria Beckham. 

 

Good night!!! 😘

Post udostępniony przez Victoria Beckham (@victoriabeckham)

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.