Victoria Beckham
Fot. instagram@VictoriaBeckham
Ze świata urody

Victoria Beckham jest uzależniona od jednego kosmetyku!

Nie uwierzycie o jaki produkt chodzi!

Marta Cieplak 3 sierpnia 2018 18:30
Victoria Beckham
Fot. instagram@VictoriaBeckham

Victoria Beckham jest od lat niekwestionowaną gwiazdą, ale ostatnio także cenioną projektantką mody i ikoną stylu. I choć na dbanie o siebie może wydawać miliony, w ostatnim wywiadzie telewizyjnym dla programu This morning zdradziła, że w kwestii pielęgnacji jest wierna kosmetykowi, który kosztuje… kilkanaście złotych!

Sekret pięknej skóry Victorii Beckham

Zapytana o sekret swojej urody Victoria przyznała, że jej numerem jeden jest… olej kokosowy! „Taki, jakiego używa się do gotowania. Wcieram go w skórę całego ciała, bo doskonale nawilża”, wyjaśniła.

Potwierdzamy! Olej kokosowy można stosować nie tylko zamiast balsamu, ale także kremu do demakijażu, maski do włosów, pianki do golenia i balsamu do ust. Jest naturalny, rzadko uczula i bardzo wydajny! Dlatego może sobie na niego pozwolić naprawdę każda z nas, nie tylko Victoria Beckham. 

 

Good night!!! 😘

Post udostępniony przez Victoria Beckham (@victoriabeckham)

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.