Kendall Jenner mn
Fot. Getty Images
O tym się mówi!

Kendall Jenner została globalną ambasadorką L'Oreal Paris

Jedna z sióstr Kardashian ponownie pnie się po szczeblach kariery

Aleksandra Frankowska 19 lipca 2023 14:27
Kendall Jenner mn
Fot. Getty Images

Kendall Jenner jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i inspirujących postaci młodego pokolenia. Supermodelka może dopisać właśnie kolejny sukces do swojej listy. Dołączyła do ekskluzywnego grona ambasadorów L'Oreal Paris.

ZOBACZ TEŻ: Stylowe kolczyki na lato w stylu Hailey Bieber

Kendall Jenner globalną ambasadorką L'Oreal Paris

To już oficjalne. Kendall Jenner podpisała kontrakt i tym samym została kolejną globalną ambasadorką prestiżowej marki kosmetyków L'Oreal Paris! Supermodelka, która doskonale radzi sobie w branży, opowiedziała o tym, jakie uczucie towarzyszyło jej po tym, jak marka zaproponowała jej współpracę. 

"Jestem bardzo podekscytowana, że dołączam do rodziny L'Oréal Paris. Uwielbiam to, że L’Oréal Paris od dawna promuje i celebruje moc kobiet, a także stawia czoło stereotypom poprzez nowoczesną wizję kobiecości oraz sprawia, że każda kobieta czuje się wartościowa, nie tylko dzięki ich produktom, ale również dzięki ich przesłaniu" - powiedziała.

L'Oreal Paris od lat konsekwentnie walczy ze stereotypami i stawia czoła wyzwaniom związanym z nowoczesną wizją kobiecości. Kendall Jenner podziwia tę postawę marki i podkreśla, że nie tylko produkty, ale również misja L'Oreal Paris wpływają na to, że każda kobieta czuje się wartościowa. Powiedziała dokładnie, co oznacza dla niej być ambasadorką marki L'Oreal Paris.

"To dla mnie stanie ramię w ramię z wieloma niesamowitymi kobietami, które współpracują z marką od lat, oraz promowanie solidarności między kobietami, prawdziwego siostrzeństwa, które łączy kobiety w każdym wieku i stylu życia, a także wspiera emocjonalnie każdą z nas oraz promuje różnorodne i inkluzywne piękno".

Kendall Jenner
Fot. Materiały prasowe

Nowy projekt z Kendall Jenner

Jako nowa globalna ambasadorka L'Oreal Paris, Kendall Jenner będzie reprezentować markę w kampaniach reklamowych, pokazach mody i wydarzeniach branżowych. Będzie również brała udział w promocji kosmetyków do makijażu, które są znane z wysokiej jakości i innowacyjnych formuł. Kendall wyznaje, że makijaż jest dla niej formą kreatywnego wyrażania siebie i podkreślenia naturalnego piękna. 

CZYTAJ TEŻ: Kendall Jenner w futurystycznej sukience vintage kultowego domu mody

Kendall Jenner słynie również ze swojego prostego podejścia do pielęgnacji skóry. Choć ma dostęp do najnowszych i najbardziej zaawansowanych produktów, przyznaje, że stawia na naturalność i skuteczność. Jesteśmy niezwykle ciekawi jej nowej roli!  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.