Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski
Metamorfozy gwiazd

Katarzyna Skrzynecka z dnia na dzień bardzo zeszczuplała

Aktorka kusi zgrabną sylwetką!

Aleksandra Frankowska 13 kwietnia 2021 10:27
Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski

Figura Kasi Skrzyneckiej od pewnego czasu jest bardzo na topie. Gwiazda, która przeszła dietę, chętnie prezentowała swoją szczupłą sylwetkę w social mediach. Jakiś czas później można było wyraźnie zauważyć, że Skrzynecka zaczęła przybierać na wadze. Aktorka dementowała te plotki, odpowiadając, że wciąż dba o zdrowy styl życia. Tym razem na Instagramie jej męża Marcina Łopuckiego pojawiło się zdjęcie z żoną, w koszulce podkreślającą jej szczupłą talię. Widać, jak bardzo dumny jest z żony, która osiągnęła tak spektakularne efekty. Mąż Skrzyneckiej jest bowiem zawodowym kulturystą i trenerem personalnym. Jak Wam się podoba Kasia Skrzynecka w takim wydaniu?

Czytaj też: Katarzyna Skrzynecka wyznała prawdę na temat botoksu!

Kasia Skrzynecka pokazała szczupłą sylwetkę

Czas lockdownu zdecydowanie nie był korzystny dla Kasi Skrzyneckiej jeśli chodzi o jej wagę. Gwiazda wróciła jednak do dawnych nawyków żywieniowych, a na Instagramie jej męża pojawiło się zdjęcie na którym wygląda bardzo szczupło! Nadprogramowe kilogramy całkowicie zniknęły, a Kasia zaprezentowała płaski brzuch i przepiękną talię. Nikt już nie może powiedzieć, że Skrzynecka przytyła! Schudła i to bardzo! Wygląda zjawiskowo i widać, że czuje się doskonale w nowej wersji.

Zobacz też: Katarzyna Skrzynecka znacznie przytyła? Aktorka zdementowała plotki i pokazała się bez retuszu

Warto również zwrócić uwagę, że Kasia Skrzynecka nie musi nosić eleganckich ubrań, czy stylowych sukienek, aby wyglądać kobieco. W klasycznym, luźnym t-shircie w białym kolorze prezentuje się równie zjawiskowo!  Wygląda naturalnie i kobieco. 

Katarzyna Skrzynecka na gali Telekamery 2020
Fot. Akpa
 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.