Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski
Metamorfozy gwiazd

Katarzyna Skrzynecka z dnia na dzień bardzo zeszczuplała

Aktorka kusi zgrabną sylwetką!

Aleksandra Frankowska 13 kwietnia 2021 10:27
Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski

Figura Kasi Skrzyneckiej od pewnego czasu jest bardzo na topie. Gwiazda, która przeszła dietę, chętnie prezentowała swoją szczupłą sylwetkę w social mediach. Jakiś czas później można było wyraźnie zauważyć, że Skrzynecka zaczęła przybierać na wadze. Aktorka dementowała te plotki, odpowiadając, że wciąż dba o zdrowy styl życia. Tym razem na Instagramie jej męża Marcina Łopuckiego pojawiło się zdjęcie z żoną, w koszulce podkreślającą jej szczupłą talię. Widać, jak bardzo dumny jest z żony, która osiągnęła tak spektakularne efekty. Mąż Skrzyneckiej jest bowiem zawodowym kulturystą i trenerem personalnym. Jak Wam się podoba Kasia Skrzynecka w takim wydaniu?

Czytaj też: Katarzyna Skrzynecka wyznała prawdę na temat botoksu!

Kasia Skrzynecka pokazała szczupłą sylwetkę

Czas lockdownu zdecydowanie nie był korzystny dla Kasi Skrzyneckiej jeśli chodzi o jej wagę. Gwiazda wróciła jednak do dawnych nawyków żywieniowych, a na Instagramie jej męża pojawiło się zdjęcie na którym wygląda bardzo szczupło! Nadprogramowe kilogramy całkowicie zniknęły, a Kasia zaprezentowała płaski brzuch i przepiękną talię. Nikt już nie może powiedzieć, że Skrzynecka przytyła! Schudła i to bardzo! Wygląda zjawiskowo i widać, że czuje się doskonale w nowej wersji.

Zobacz też: Katarzyna Skrzynecka znacznie przytyła? Aktorka zdementowała plotki i pokazała się bez retuszu

Warto również zwrócić uwagę, że Kasia Skrzynecka nie musi nosić eleganckich ubrań, czy stylowych sukienek, aby wyglądać kobieco. W klasycznym, luźnym t-shircie w białym kolorze prezentuje się równie zjawiskowo!  Wygląda naturalnie i kobieco. 

Katarzyna Skrzynecka na gali Telekamery 2020
Fot. Akpa
 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.