Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski
Metamorfozy gwiazd

Katarzyna Skrzynecka z dnia na dzień bardzo zeszczuplała

Aktorka kusi zgrabną sylwetką!

Aleksandra Frankowska 13 kwietnia 2021 10:27
Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski

Figura Kasi Skrzyneckiej od pewnego czasu jest bardzo na topie. Gwiazda, która przeszła dietę, chętnie prezentowała swoją szczupłą sylwetkę w social mediach. Jakiś czas później można było wyraźnie zauważyć, że Skrzynecka zaczęła przybierać na wadze. Aktorka dementowała te plotki, odpowiadając, że wciąż dba o zdrowy styl życia. Tym razem na Instagramie jej męża Marcina Łopuckiego pojawiło się zdjęcie z żoną, w koszulce podkreślającą jej szczupłą talię. Widać, jak bardzo dumny jest z żony, która osiągnęła tak spektakularne efekty. Mąż Skrzyneckiej jest bowiem zawodowym kulturystą i trenerem personalnym. Jak Wam się podoba Kasia Skrzynecka w takim wydaniu?

Czytaj też: Katarzyna Skrzynecka wyznała prawdę na temat botoksu!

Kasia Skrzynecka pokazała szczupłą sylwetkę

Czas lockdownu zdecydowanie nie był korzystny dla Kasi Skrzyneckiej jeśli chodzi o jej wagę. Gwiazda wróciła jednak do dawnych nawyków żywieniowych, a na Instagramie jej męża pojawiło się zdjęcie na którym wygląda bardzo szczupło! Nadprogramowe kilogramy całkowicie zniknęły, a Kasia zaprezentowała płaski brzuch i przepiękną talię. Nikt już nie może powiedzieć, że Skrzynecka przytyła! Schudła i to bardzo! Wygląda zjawiskowo i widać, że czuje się doskonale w nowej wersji.

Zobacz też: Katarzyna Skrzynecka znacznie przytyła? Aktorka zdementowała plotki i pokazała się bez retuszu

Warto również zwrócić uwagę, że Kasia Skrzynecka nie musi nosić eleganckich ubrań, czy stylowych sukienek, aby wyglądać kobieco. W klasycznym, luźnym t-shircie w białym kolorze prezentuje się równie zjawiskowo!  Wygląda naturalnie i kobieco. 

Katarzyna Skrzynecka na gali Telekamery 2020
Fot. Akpa
 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.