Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Skrzynecka znacznie przytyła? Aktorka zdementowała plotki i pokazała się bez retuszu

„Fotograf namęczył się przeokrutnie, by zrobić mi jak najbrzydsze zdjęcie”

Rafał Kowalski 3 marca 2021 10:02
Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski

Pod koniec lutego Katarzyna Skrzynecka podzieliła się zdjęciem śniadania złożonego z samych warzyw, a niemal w tym samym czasie w sieci pojawiły się zdjęcia i artykuły sugerujące, że ulubienica widzów znacznie przytyła. Część fanów aktorki zaciekawiły, a jednocześnie zaniepokoiły te doniesienia, bo jeszcze kilka miesięcy temu gwiazda cieszyła się formą życia. Jaka jest prawda?

Kasia Skrzynecka o swojej figurze. Zdjęcia fotografów zniekształciły jej sylwetkę

Pod koniec stycznia aktorka wzięła udział w specjalnym spektaklu z okazji 30-lecia Metra. Fotograf obecny w Teatrze Buffo wykonał Katarzynie Skrzyneckiej zdjęcia, które wyszły na tyle niekorzystnie, że rozpoczęły w sieci falę spekulacji. O tym, że fotografie były mylne, pełna emocji artystka poinformowała w sieci.

Katarzyna Skrzynecka przytyła? Zdjęcie ze stycznia 2021
Fot. Piętka Mieszko / AKPA

Zamieściła na Instagramie specjalny post. „Gazetki bulwarowe i portaliki dla sfrustrowanych plotkar zaczęły prześcigiwać się w sensacyjkach z cyklu „Skrzynecka w depresji, na drakońskiej diecie walczy z efektem jojo!" OJOJOJOJ !! JOJOJOJO!!! Do tego jakiś fotograf namęczył się przeokrutnie, by zrobić mi na scenie teatru jak najbrzydsze sie uda zdjęcie, skulonej w kułak na schodkach scenografii. Dłuuugo musiał bidulek szukać, by skompilować jak najbrzydsze ze zniekształconą sylwetką”, napisała ulubienica widzów i opublikowała obok swoje zdjęcie wykonane w domu.

Trzeba przyznać, że pani Katarzyna wygląda na nim bardzo dobrze. I tak też się czuje, o czym dała znać w komentarzu. „Nie każdy musi nosić rozmiar 36, by być "korzystnym"”, czytamy.

Jak Katarzyna Skrzynecka schudła 10 kg w pięć tygodni?

A to tylko początek! W 2019 roku aktorka zgubiła jeszcze więcej kilogramów. Sposób był łatwy – dobierać odpowiednie składniki do posiłków i nie głodzić się. „Na obiad i kolacje jadłam zupy warzywne bez mięsa i tłuszczu, albo warzywa lub grzyby zapiekane w piekarniku. Po trzech miesiącach zaczęłam przywracać w menu ryby i chude mięso. W ogóle nie czułam głodu”, opowiadała we Fleszu gwiazda Twoja twarz brzmi znajomo, której zrównoważony sposób na dobrą sylwetkę śmiało możemy polecić.

Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…