Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski
O tym się mówi!

Katarzyna Skrzynecka w nowej dziewczęcej fryzurze!

Aktorka postawiła na najnowszy trend na wiosnę 2021!

Aleksandra Frankowska 22 marca 2021 14:27
Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski

Katarzyna Skrzynecka coraz prężniej działa ostatnio w social mediach i pokazuje zdjęcia z projektów, w które intensywnie się angażuje. Ostatnio wiele mówiło się też o jej metamorfozie i diecie, którą stosowała. Pozwoliła jej ona zrzucić kilka nadmiernych kilogramów i jak sama Skrzynecka przyznaje, udaje jej się świetnie trzymać wagę. Gwiazda wróciła niedawno na plan Twoja Twarz Brzmi Znajomo oraz na plany filmowe, skąd zdjęcia wrzuca na swój Instagram. Niestety ze względu na pandemię wciąż nie może wrócić do ukochanej Grecji, którą uważa wręcz za drugi dom. Aktorka tym razem zaprezentowała się wszystkim w nowej fryzurze stawiając na element będący największym trendem na wiosnę 2021 – grzywkę! Dobrze wygląda?

Zobacz też: Katarzyna Skrzynecka wyznała prawdę na temat botoksu!

Kasia Skrzynecka zmieniła fryzurę i zrobiła grzywkę

Instagram Kasi Skrzyneckiej obserwuje już ponad 150 tysięcy fanów. Nic dziwnego – gwiazda działa na nim bardzo prężnie, chcąc mieć regularny kontakt ze swoimi obserwatorami. Tym razem zaskoczyła wszystkich nową, dziewczęcą fryzurą. Skrzynecka postawiła na grzywkę, która jest absolutnym trendem na wiosnę 2021. Grzywka odjęła aktorce lat i sprawiła, że wygląda dziewczęco i świeżo! Absolutnie jej pasuje!

Przeczytaj również: Dzisiaj 50 lat kończy Katarzyna Skrzynecka! Jak artystka zmieniała się na przestrzeni lat?

Metamorfozy Kasi Skrzyneckiej często związane są z jej charakterem pracy. Jako aktorka, musi być gotowa na częste zmiany wizerunku. Jak widać, Skrzynecka w tej roli czuje się jak ryba w wodzie, a jej fryzura z grzywką to nic innego jak peruka, którą założyła przy okazji grania w spektaklu.

W każdym nowym spektaklu, w każdej nowej postaci wygląda się nieco inaczej... Im "inniej", tym lepiej. Oto Alice. Przebiegła, acz czarująca Francuzka z wdziękiem serwująca sekwencję kłamstewek swojemu mężowi, tym samym wyciągając sprytnie od niego... Jego grzeszki. 

Polsat wiosenna ramówka 2021 Katarzyna Skrzynecka
Fot. AKPA

Katarzyna Skrzynecka na gali Telekamery 2020
Fot. Akpa
 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…