katarzyna-skrzynecka-jak-jennifer-lopez-2
Fot. Piotr Porębski
Metamorfozy gwiazd

Katarzyna Skrzynecka radykalnie zmieniła fryzurę. Według wielu wygląda jak... Kleopatra!

Tak pokaże się w nowym sezonie programu „Twoja twarz brzmi znajomo”

Marta Cieplak 5 sierpnia 2022 11:30
katarzyna-skrzynecka-jak-jennifer-lopez-2
Fot. Piotr Porębski

Katarzyna Skrzynecka wróciła już z egzotycznych wakacji, które spędziła z rodziną na Zanzibarze. „Zawsze będę wolała pracując, odkładać na kolejną fascynującą podróż, by zwiedzić z rodziną kolejny zakątek świata, niż kupić sobie markową torebkę za kilka tysięcy monet... każdy pracuje na SWOJE I RODZINY marzenia” pisała pod zdjęciami z urlopu zamieszczanymi na Instagramie. I niemal prosto z samolotu, z naładowanymi słońcem „bateriami”, wróciła na plan programu Twoja twarz brzmi znajomo. To już 17. edycja show, które widzowie Polsatu po prostu uwielbiają. Kasia Skrzynecka na bieżąco relacjonuje, co dzieje się w studio pokazując zdjęcia i filmiki. Na jednym z nich pozuje w zupełnie nowej fryzurze, w której łudząco przypomina... Elizabeth Taylor.

Katarzyna Skrzynecka w grzywce jak Kleopatra

Katarzyna Skrzynecka przyzwyczaiła nas do jednej fryzury – dłuższych włosów z grzywką zaczesywaną na boki w stylu curtain bang. Takie cięcie dawało aktorce duże pole do stylizacji – nosiła włosy rozpuszczone lub efektownie upięte do góry. Zresztą zobaczcie sami:

Teraz jednak Katarzyna Skrzynecka postanowiła radykalnie obciąć włosy. Jej cięcie to klasyczny dłuższy bob z grzywką. W nowej fryzurze wygląda naprawdę świetnie – bardzo stylowo i elegancko. I do złudzenia przypomina... Kleopatrę. Gdyby miała ciemne albo czarne włosy, mogłaby wyglądać jak siostra-bliźniaczka Elizabeth Taylor, gdy ta wcielała się w postać słynnej królowej Egiptu. Tylko spójrzcie!

Kleopatra Elizabeth Taylor
Fot. Getty Images

Nawet makijaż ma podobny! Brakuje tylko mocnego eyelinera...

Jak Wam się podoba Kasia Skrzynecka w takim wydaniu? My jesteśmy na tak! 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.