Katarzyna Skrzynecka, VIVA 2011
Fot. fot. Piotr Porębski
O TYM SIĘ MÓWI

Katarzyna Skrzynecka w żałobie. Nie żyje ukochany tata artystki... Kim był?

„Są już RAZEM... Tatul... Mama... Stryj - ukochany Brat Bliźniak...”, napisała na Instagramie

Karol Sowa 25 czerwca 2022 19:15
Katarzyna Skrzynecka, VIVA 2011
Fot. fot. Piotr Porębski

Katarzyna Skrzynecka obecnie jest jurorką w programie „Twoja twarz brzmi znajomo". Wiele osób nie może sobie wyobrazić jej bez uśmiechu na twarzy. Jednak teraz nadszedł dla niej bardzo smutny czas. Zmarł jej ukochany tata, Włodzimierz Skrzynecki, który był inżynierem.

Katarzyna Skrzynecka żegna swojego zmarłego tatę 

Ojciec artystki, czyli Włodzimierz Skrzynecki odszedł na zawsze. Artystka na swoim Instagramie zamieściła poruszający wpis. Wynika z niego, że zmarł 18 czerwca 2022 roku. Aktorka zdecydowała, że przekaże swoim obserwatorom bardzo smutną wiadomość. „🖤🖤... Są już RAZEM... Tatul... Mama... Stryj - ukochany Brat Bliźniak... 🖤🖤... Nie napiszę nic więcej… bo to co najważniejsze mówi się swoim Bliskim z serca w serce ... z oczu w oczy... z Serca i Czułych Myśli do Nieba... a ONI i tak to słyszą i wiedzą ... 🖤🖤... a nie na socialmediach..... Tatul KOCHAŁ przyrodę...piękne chmury...krajobrazy...ptaki...serdeczny uśmiech...zgodę...pokorę życia...pogodę ducha...zdrowy styl życia...muzykę klasyczną...wycieczki rowerowe...ballady na jazzową trąbkę... I NAS 💙 Najbardziej na Świecie 💙... ... … #🖤 18 czerwca 2022 🕊”, informuje.  

W komentarzach możemy przeczytać wyrazy współczucia od fanów, jak i kolegów z branży. Wśród nich znalazł się Maciej Dowbor oraz Marek Kaliszuk. „Kasiula, ja ich właśnie dokładnie takich pamiętam! Jak z tego zdjęcia! Twoją Mamę, zawsze obecną, życzliwą i uważną i Twojego Tatę, uśmiechniętego i wpatrzonego w Was obie... Przytulam Cię mocno. Wiem, jak Ci ciężko", napisała Kinga Rusin. „Bardzo Cię Kasiu i Waszą rodzinę przytulam i wspieram!🖤🖤❤️", dodał Piotr Gąsowski.

Przypomnijmy, że w 2008 roku aktorka musiała pożegnać również swoją mamę, Magdalenę Skrzynecką. Chorowała ona na raka. Z racji tego, że była jedynaczką, utrzymywała z rodzicami bardzo bliski kontakt. Wiedziała, że zawsze mogła zwrócić się do nich z prośbą o pomoc. 

Składamy wyrazy współczucia. 

CZYTAJ TEŻ: Mija 24. rocznica śmierci generała Marka Papały

Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski
 
Katarzyna Skrzynecka, VIVA 2011
Fot. fot. Piotr Porębski

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.