Kasia Struss
Fot. East News
O tym się mówi

Kasia Struss stworzyła własną markę kosmetyczną!

Historia jej nazwy jest bardzo wzruszająca!

Marta Cieplak 4 czerwca 2020 16:40
Kasia Struss
Fot. East News

Kasia Struss to znana na całym świecie modelka, która ma na koncie kampanie dla takich marek modowych jak Miu Mius, Alberta Ferretti, Gucci, Valentino czy Dolce&Gabbana. Jako pierwsza Polska brała także udział w kampanii domu mody Dior, była też na liście Top 20 Modelek Dekady Vogue. W sierpniu 2018 roku urodziła córeczkę Alice i to właśnie jej imieniem nazwała swoją markę kosmetyków naturalnych!

Ala Natural Beauty - kosmetyki Kasi Struss

Kasia Struss opiera swoją markę na takich cechach jak prostota, wysoka jakość i innowacja. Supermodelka pracowała nad stworzeniem kosmetyków dwa lata – tyle czasu zajęło znalezienie  naturalnych i doskonałej jakości składników oraz stworzenie produktów, które będą spełniały wysokie wymagania założycieli marki.

Naturalne kosmetyki są moją pasją od ponad 10 lat. Idea stworzenia własnej marki chodziła mi po głowie bardzo długo, jednak dopiero ciąża dodała mi odwagi do spełnienia marzeń.

ala-natural-beauty-kasi-struss-2020
Fot. AgnieszkaTrzoch

„Zaczęło się od eliminacji wszystkiego, co toksyczne w moim życiu: zaczynając od zmiany miejsca zamieszkania, a kończąc na wyeliminowaniu kosmetyków i jedzenia zawierających chemię. Łatwo zatem domyślić się skąd pochodzi nazwa mojej marki – od mojej największej inspiracji, mojej córki Alice” mówi Kasia Struss.

Jakie kosmetyki znajdziesz w Ala Natural Beauty?

Marka Kasi Struss składa się z 7 kosmetyków, m.in. delikatnego żelu do mycia twarzy, odbudowującego serum i lekkiego kremu. Dzięki nim można stworzyć pełen rytuał pielęgnacyjny w duchu eko. Wśród składników są: dzika róża, rumianek, nagietek pochodzące z polskich upraw, ale także pochodzące z innych stron świata olej arganowy i zielona herbata.

ala-natural-beauty-kasi-struss-ceny
Fot. Mateusz Grzelak

Wierzę, że piękno i zdrowie ludzi, planety oraz branży beauty są ze sobą ściśle powiązane. Nie możemy troszczyć się o jeden z tych obszarów, jednocześnie zaniedbując pozostałe. Dlatego kosmetyki ala nie są testowane na zwierzętach, opakowania zredukowaliśmy do minimum, a wszystkich naszych konsumentów zachęcamy do recyklingu.

Ile kosztują kosmetyki ala natural beauty?

Kosmetyki mają bardzo dobre ceny – najtańszy jest olejek jojoba, który kosztuje 45 zł, a najdroższe Restorative serum za 129 zł. Wszystkie kosmetyki kupisz wyłącznie na oficjalnej stronie www.alanaturalbeauty.com

ala-natural-beauty-kasi-struss-nowosc-2020
Fot. AgnieszkaTrzoch

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.