Kasia Struss
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Kasia Struss urodziła! Znamy płeć i imię dziecka! 

Modelka po raz pierwszy została mamą!

Olga Figaszewska 5 sierpnia 2018 19:41
Kasia Struss
Fot. East News

Polska top-modelka, Kasia Struss urodziła! Gwiazda podzieliła się tą radosną informacją ze swoimi fanami za pośrednictwem Instagrama, publikując pełne czułości zdjęcie z maleństwem! Chłopiec czy dziewczynka? Modelka zdradziła również imię dziecka! 

Kasia Struss urodziła: płeć i imię dziecka

Kasia Struss rzadko udziela wywiadów i podkreśla, że lubi swoją anonimowość. Pracuje dla największych w branży i woli być doceniona za swoją pracę, a nie oceniana przez pryzmat plotek i skandali.  

W połowie lipca, Kasia Struss, polska supermodelka,  wraz ze swoim partnerem ogłosiła, że spodziewają się swojego pierwszego dziecka! Wówczas  pochwaliła się już sporych rozmiarów brzuszkiem. „Czysta rozkosz”, napisała pod postem. Dziś są już w komplecie. Gwiazda właśnie zamieściła w mediach społecznościowych zachwycające zdjęcie z córeczką! Dziewczynka otrzymała imię - Alice. 

Serdecznie gratulujemy!  

 

Alice💕

Post udostępniony przez Kasia Struss (@kasiastruss)

 

 

Pure bliss💘

Post udostępniony przez Kasia Struss (@kasiastruss)

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.