Kasia Struss
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Kasia Struss urodziła! Znamy płeć i imię dziecka! 

Modelka po raz pierwszy została mamą!

Olga Figaszewska 5 sierpnia 2018 19:41
Kasia Struss
Fot. East News

Polska top-modelka, Kasia Struss urodziła! Gwiazda podzieliła się tą radosną informacją ze swoimi fanami za pośrednictwem Instagrama, publikując pełne czułości zdjęcie z maleństwem! Chłopiec czy dziewczynka? Modelka zdradziła również imię dziecka! 

Kasia Struss urodziła: płeć i imię dziecka

Kasia Struss rzadko udziela wywiadów i podkreśla, że lubi swoją anonimowość. Pracuje dla największych w branży i woli być doceniona za swoją pracę, a nie oceniana przez pryzmat plotek i skandali.  

W połowie lipca, Kasia Struss, polska supermodelka,  wraz ze swoim partnerem ogłosiła, że spodziewają się swojego pierwszego dziecka! Wówczas  pochwaliła się już sporych rozmiarów brzuszkiem. „Czysta rozkosz”, napisała pod postem. Dziś są już w komplecie. Gwiazda właśnie zamieściła w mediach społecznościowych zachwycające zdjęcie z córeczką! Dziewczynka otrzymała imię - Alice. 

Serdecznie gratulujemy!  

 

Alice💕

Post udostępniony przez Kasia Struss (@kasiastruss)

 

 

Pure bliss💘

Post udostępniony przez Kasia Struss (@kasiastruss)

 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.