Kasia Sokołowska, Viva! 7/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME
O tym się mówi

Kasia Sokołowska na urlopie z półrocznym synkiem pozuje w samym kostiumie

Wygląda zachwycająco. Jak ona to robi?

Marta Cieplak 6 marca 2023 12:30
Kasia Sokołowska, Viva! 7/2019
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME

Kasia Sokołowska jest jedną z najbardziej znanych osób w branży modelingu i fashion. Prawdziwą wyrocznią dla wielu modelek jeśli chodzi o to, jak należy poruszać się na wybiegu, ale i poza nim. Do tego od lat jest jurorką uwielbianego przez widzów formatu Top Model. I choć w wieku 49 lat zaszła w ciążę, nie opuściła nagrań, a potem pojawiła się również na odcinku finałowym. Zresztą na pierwsze wyjście na tzw. czerwony dywan Kasia Sokołowska zdecydowała się już dwa tygodnie po porodzie i pokazała figurę, które mogłyby jej pozazdrościć trzydziestolatki. Teraz znana jurorka TVN wyjechała na zasłużony urlop z rodziną. Zdjęcia publikuje dla Instagramie, dlatego możemy podziwiać jej figurę w kostiumie kąpielowym. Efekt? Spektakularny!

ZOBACZ TAKŻE: Synek Katarzyny Sokołowskiej skończył pół roku! Urocze kadry malca trafiły do sieci

Kasia Sokołowska w kostiumie kąpielowym siedem miesięcy po narodzinach synka

Kasia Sokołowska na tych wakacjach obchodziła swoje 50. urodziny. Na jednym ze zdjęć widać urodzinowe ciastko oraz bukiet kwiatów, a w tle ocean. „Najpiękniejsze Urodziny Świata!❤️❤️❤️ Kochani, nie jestem w stanie podziękować wszystkim osobiście za tysiące wspaniałych życzeń! Czuję tę energię do dziś i jeszcze raz mówię DZIĘKUJĘ🙏🏻 Pozdrawiam Was wszystkich najcieplej jak potrafię z mojego Końca Świata💙” napisała.

Jak spędza ten urlop gwiazda TVN? Odpoczywa, pływa w basenie, ale także spędza czas na spacerach z synkiem brzegiem morza i na zabawach w stawianie babek z piasku.

Wszystkie publikowane przez Kasię Sokołowską zdjęcia są piękne, ale nas zachwyciły zwłaszcza te, na których widać doskonałą figurę gwiazdy – płaski brzuch, szczupłe nogi i smukłe ramiona. Patrząc na nią aż trudno uwierzyć, że ma 50 lat i do tego pół roku temu została mamą... Tylko zobaczcie:

Jak jej się to udało? Od samego początku Kasia Sokołowska wspominała w wywiadach, że ciążę i połóg znosiła znakomicie. Dodała, że nie nie jest wcale na specjalnej diecie odchudzającej. Po prostu je to, co jest zdrowe dla jej dziecka i to jej wystarcza o tego, by szybko wrócić do formy. „Może to kwestia genów, pewnej fizyczności, mojej biologii. Trudno się tutaj wymądrzać. Każda kobieta ma swoją historię i swoją konstrukcję. Nie lubię tych porównań. Ktoś jest taki, a ktoś jest inny. Każdy ma swoją przestrzeń” mówiła w rozmowie w Dzień Dobry TVN. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.