Julia Wieniawa, Viva! 15/2022
Fot. Dorota Szulc
Metamorfozy gwiazd

Julia Wieniawa została blondynką!?

w takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliśmy!

Marta Cieplak 2 listopada 2023 15:30
Julia Wieniawa, Viva! 15/2022
Fot. Dorota Szulc

Halloween to dobry moment na spektakularne metamorfozy. Wiele gwiazd korzysta z tej okazji, by choć na jedną noc zamienić się w kogoś zupełnie innego. Prym wiedzie tutaj Heidi Klum, której przebrania przeszły już do historii. A w Polsce kto zaskoczył najbardziej? Naszym zdaniem na tytuł najbardziej szokującej zmiany wizerunku zasłużyła w tym roku Julia Wieniawa, która na swoim instagramie opublikowała zdjęcia w długich blond włosach. Za kogo się przebrała?

ZOBACZ TAKŻE: Wnętrza 2023: Niezwykły salon i taras Julii Wieniawy

Julia Wieniawa blondynką?

Julia Wieniawa jest niezwykle aktywna na swoich social mediach, dlatego na Instastories nie mogło zabraknąć relacji z hallloweenowym przebraniem. Julia Wieniawa postanowiła przebrać się za Pamelę Anderson – stąd blond peruka z długą grzywką, lateksowa minisukienka i niebotycznie długie paznokcie.

Wieniawa jako blondynka
Fot. Instagram@juliawianiawa

Musimy przyznać, że zmiana jest szokująca. W pierwszym momencie aż trudno ją rozpoznać.

Partner aktorki, Nikodem Rozbicki, przebrał się z kolei za byłego partnera gwiazdy „Słonecznego patrolu” – Tommy Lee Jones'a. Razem tworzyli piękny duet!

Wieniawa jako blondynka
Fot. Instagram@juliawianiawa

Jak Wam się podoba Julia Wieniawa jako blondynka? Myślicie, że kiedyś zdecyduje się na taką metamorfozę w realnym życiu? 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.