Julia Roberts 2020
Fot. East News
Ze świata urody

Julia Roberts dawno nie wyglądała na tak smutną! Gdzie się podział jej uśmiech?

Zaniedbana i przygnębiona na spacerze z psem...

Redakcja VIVA! 23 kwietnia 2020 16:31
Julia Roberts 2020
Fot. East News

Piękna, inteligentna i uwielbiana przez środowisko filmowe i fanów na całym świecie, aktorka z idealnym uśmiechem... Julia Roberts jest uznawana za jedną z najlepiej zarabiających gwiazd show biznesu. Laureatka wielu nagród filmowych m.in. Oscara za główną rolę w dramacie Erin Brokovic. Jako dziecko nie marzyła o sławie i aktorstwie. Pragnęła zostać weterynarzem, jednak ostatecznie wybrała studia dziennikarskie. Kiedy jej brat Eric zaczął robić karierę aktorską w Hollywood, Julia zdecydowała, że chce pójść ta samą drogą. To właśnie Eric pomógł siostrze zadebiutować w filmie - namówił reżysera filmu "Blood Red" do obsadzenia jej w jednej z ról. Jednak dopiero dwa filmy z roku 1988 - "Mystic Pizza" i "Satisfaction" pozwoliły Julii Roberts zaistnieć w showbiznesie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓♥️💓💓💓

Post udostępniony przez Julia Roberts (@juliaroberts)

Co się dzieje z Julią Roberts, dlaczego tak źle wygląda w 2020?

Julia jest uznawana za romantyczkę, stałą w uczuciach. W 2002 roku wyszła za operatora Danny’ego Modera, z którym spędziła szczęśliwe lata. Warto jednak podkreślić, że było to jej drugie małżeństwo. Jej pierwszym mężem był Lyle Lovett, aktor tekstów i piosenkarz, z którym rozwiodła się w 1995 roku. Jakiś czas temu In Touch donosił, że po kilkunastu latach małżeństwa, relacja pary boryka się z kryzysem małżeńskim. Informator magazynu zdradził, że Julia Roberts diametralnie schudła przez ciągłe nieporozumienia z ukochanym. Plotkowano, że cierpi na zaburzenia w odżywianiu i jest coraz bardziej przybita i słaba. Po jakimś czasie jednak wróciła do siebie i zachwycała wizerunkiem na czerwonych dywanach. Co się stało ze znaną aktorką? Obecnie Julia Roberts wygląda na wyjątkowo smutną i zaniedbaną....

Julia Roberts 2020
Fot. East News

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dear World Leaders, We are watching you. 👁#globalgoals

Post udostępniony przez Julia Roberts (@juliaroberts)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

.....berts ✨

Post udostępniony przez Julia Roberts (@juliaroberts)

August ☀️

Post udostępniony przez Julia Roberts (@juliaroberts)

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA GROCHOLA i DOROTA SZELĄGOWSKA: matka i córka o tym, jak ich niełatwa kiedyś relacja zmieniała się i dojrzewała. Jaka jest dzisiaj? NATALIA NIEMEN, ANIA RUSOWICZ, KATARZYNA WODECKA-STUBBS z okazji zbliżającego się Wodecki Twist Festiwal córki legendarnych artystów otworzyły skarbiec swoich niezwykłych wspomnień. HENRYK GOŁĘBIEWSKI i FILIP ŁOBODZIŃSKI grali razem w kultowych filmach dla dzieci, ale ich drogi się rozeszły. Teraz znów się spotkali.