Joanna Racewicz, VIVA! 15/2023
Fot. Piotr Porębski
Uroda 2023

Joanna Racewicz nosiła doczepy. Tak wyglądają jej naturalne włosy

Dziennikarka wygląda zupełnie inaczej!

Aleksandra Frankowska 12 września 2023 13:27
Joanna Racewicz, VIVA! 15/2023
Fot. Piotr Porębski

Gwiazdy bardzo chętnie korzystają z usług salonów urody, aby nieco poprawić swoją naturę. Okazuje się, że Joanna Racewicz, tak jak wiele innych gwiazd, korzystała z doczepów. Postanowiła jednak z nich zrezygnować i zaprezentowała się w nowej fryzurze. Zdradziła również, co nią kierowało, że wróciła do swoich włosów!

ZOBACZ TEŻ: Joanna Racewicz boi się zakochać? Dziennikarka doświadczyła gaslightingu: „Tęsknię za miłością"

Joanna Racewicz zrezygnowała z doczepów

Na najnowszych zdjęciach Joanna Racewicz zachwyca nie tylko elektryzującym kolorem garnituru. My patrzymy przede wszystkim na krótkie cięcie. Zjawiskowa, nowa fryzura dziennikarki to strzał w dziesiątkę. Okazuje się, że przez długi czas Racewicz korzystała z mocy doczepów, które przepięknie zagęszczają fryzurę. Teraz zdecydowała, że „przychodzi czas na autentyczność, prawdę”.

Joanna Racewicz
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Joanna Racewicz o swojej metamorfozie

Krótkie włosy u Joanny Racewicz ostatni raz mogliśmy zobaczyć jakieś 5 lat temu. Dziennikarka przyznała, że nowa fryzura oznacza pewną zmianę.

CZYTAJ TEŻ: 13 lat po katastrofie wciąż doświadcza hejtu, syn jest jej opoką. Joanna Racewicz o tym, jak nauczyła się żyć na nowo

"Bałam się tej zmiany. Był powód. Zawsze, gdy obcinałam włosy, miało to wymiar symboliczny. Arcyważny. Znaczyło momenty trudne, przełomowe. Zmiana AD 2023 też ma drugie dno. Cel. Tylko tym razem nie jest reakcją na stratę, tylko częścią drogi powrotnej. Do siebie. Do mnie sprzed Rubikonu, sprzed lat" - napisała na Instagramie we wpisie po powrocie od fryzjera.

Nowa fryzura Joanny Racewicz to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Wygląda znakomicie i bardzo dziewczęco, a na dodatek widać, że świetnie czuje się w tym cięciu. Przypominamy, jak wyglądała wcześniej, jeszcze z doczepami.

Joanna Racewicz
Fot. Pawel Przybyszewski, Rafal Maciaga / Forum

Joanna Racewicz, metamorfoza Joanny Racewicz, metamorfozy gwiazd, jak zmieniała się Joanna Racewicz, TVP, Telewizja Polska
Fot. East News

Joanna Racewicz, VIVA! 15/2023
Fot. Piotr Porębski

Redakcja poleca

REKLAMA


Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.