Joanna Liszowska
Fot. Mateusz Stankiewicz
Metamorfozy gwiazd

Joanna Liszowska już tak nie wygląda! Aktorka zmieniła kolor włosów!

Takiej metamorfozy się nie spodziewaliśmy!

Aleksandra Frankowska 23 lipca 2021 19:27
Joanna Liszowska
Fot. Mateusz Stankiewicz

 Joanna Liszowska od zawsze kojarzyła się wszystkim z burzą blond loków. Charakterystyczna fryzura i do tego piękny głos sprawiły, że chętnie angażowana była do kolejnych projektów. Obecnie gra przede wszystkim w serialu Przyjaciółki i poświęca się wychowywaniu dzieci. Na jej Instagramie pojawiły się zdjęcia, które poruszyły fanów. Liszowska postawiła bowiem na zupełnie nowy kolor włosów! Jak teraz wygląda?

Czytaj też: Joanna Liszowska pokazała się bez makijażu, a na jej głowie widać siwe odrosty!

Joanna Liszowska jest brunetką!

Aktorka, która od zawsze nosiła burzę blond loków, postanowiła poddać się spektakularnej metamorfozie. Na swoim Instagramie zamieściła zdjęcia, na których prezentuje nowy kolor włosów. Ciemne włosy niezwykle jej pasują, zwłaszcza, że jest obecnie bardzo opalona i świetnie scalają się z jej kolorem skóry.

Zobacz również: Joanna Liszowska w odważnej kreacji na ramówce Polsatu!

Liszowska wybrała wyjątkową technikę farbowania, którą nazywa się metodą shatush. Sprawia ona, że niektóre kosmyki jej włosów wciąż mają odcień blondu, niczym muśnięte naturalnym słońcem, którego latem 2021 nie brakuje. Wygląda to niesamowicie, zwłaszcza w ruchu. Fani nie kryją zachwytu nad jej nową fryzurą i porównują do Jennifer Lopez!

Jak Wam się podoba Liszowska w nowym wydaniu? 

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?