Jessica Mercedes, Viva! 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame
O tym się mówi!

Jessica Mercedes zachwyca nową fryzurą w stylu lat 70.!

Do twarzy jej w grzywce?

Aleksandra Frankowska 5 stycznia 2021 17:27
Jessica Mercedes, Viva! 19/2019
Fot. Zdjęcia Mateusz Stankiewicz/Samesame

Jessica Mercedes przez lata przeszła wiele metamorfoz. Najsłynniejsza polska blogerka modowa na najnowszym filmie na Instagramie pochwaliła się fryzurą w stylu lat 70. Internauci są zachwyceni jej przemianą.

Jemerced – ikona stylu

Już ponad 10 lat Jessica Mercedes czynnie działa na polskim rynku modowym, będąc nawet właścicielką dwóch marek. Świat mody uwielbia od zawsze i stała się przez lata prawdziwą jej ikoną w Polsce. Jej styl naśladuje tysiące kobiet, również z innych krajów.

Jessica Mercedes przeszła metamorfozę

Najnowszy film na Instagramie blogerki ukazuje odświeżoną wersję jej fryzury. Podkręcone, mocno wycieniowane loki oraz grzywka to świetny efekt rodem z lat 70. Największą inspiracją dla Jessici jest obecnie Farrah Fawcett. Fani są zachwyceni jej nową fryzurą – nic dziwnego – blogerka wygląda fenomenalnie! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.