Jennifer Lopez w krótkich włosach
Fot. East News
Metamorfozy gwiazd

Jennifer Lopez już tak nie wygląda?

Pokazała zdjęcie w króciutkich włosach!

Redakcja VIVA! 10 lutego 2021 13:30
Jennifer Lopez w krótkich włosach
Fot. East News

Jennifer Lopez rzadko szokuje wyglądem, ale najnowsza fotografia gwiazda wprawiła wszystkich w osłupienie! Na okładce najnowszego wydania magazynu Allure ma włosy obcięte na chłopaka! Ale trzeba przyznać, że choć nikt się nie spodziewał takiej metamorfozy, wygląda w tym uczesaniu zjawiskowo. I bardzo sexy!

Jennifer Lopez w krótkich włosach

Do tej pory najkrótsze uczesanie, na jakie zdecydowała się Jennifer Lopez, to klasyczny bob sięgający do linii żuchwy. Dlatego ta transformacja z cięciem pixi jest tak szokująca. Tym samym J.Lo udowadnia, że to wcale nie długie włosy sprawiają, że wygląda sexi i zmysłowo. Pomysł na taką stylizację prawdopodobnie miał przykuć uwagę do pięknej, idealnej wręcz cery gwiazdy, która od kilku miesięcy z powodzeniem sprzedaje kosmetyki pielęgnacyjne pod własną marką, JLo Beauty. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

Teraz promuje swój brand na łamach najsłynniejszego magazynu beauty – Allure. I właśnie na potrzeby sesji okładkowej zaszalała z wizerunkiem i postawiła na krótkie cięcie w stylu chłopczycy. Ale seksownej chłopczycy! Tylko spójrzcie, jak ona wygląda w tych krótkich włosach...

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

Nie jest to co prawda metamorfoza na stałe, bo J.Lo wrzuca też zdjęcia na stories w długich włosach, ale i tak jest godna podziwu. Pytanie też, czy fryzura wyczarowana przez ulubionego stylistę włosów piosenkarki - Chrisa Appeltona, nie sprawi, że Jennifer faktycznie zdecyduje się obciąć swoje długie włosy.

My jesteśmy na tak! Podobnie jak fani gwiazdy, którzy zachwycają się jej nowym lookiem:

Wyglądasz wspaniale

W każdej fryzurze wyglądasz jak bogini

Wow, wyglądasz świetnie

A wy wolicie J.Lo w krótkich czy długich włosach?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA w rozmowie o rzeczach fundamentalnych: rodzinie, miłości, szczerości, odwadze, dobroci, wyrozumiałości i wolności wyboru. JACEK ROZENEK: jak podniósł się po udarze, dlaczego mówi, że żyje „na potrójnym haju”, i dlaczego nie wierzy już w miłość? ANNA WYSZKONI po pięciu latach przerwy wraca z nową płytą. Nam opowiada, co się z nią wtedy działo. WOJCIECH MANN mówi: „Nie uważam, żebym był nietuzinkowy. Po prostu mi się trochę udało, że trafiłem do radia…”.