Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME
Metamorfozy gwiazd

Czy Anna Mucha obcięła włosy na chłopaka? To zdjęcie zaskakuje!

Gdzie się podziały długie włosy aktorki?

Redakcja VIVA! 7 czerwca 2020 17:31
Anna Mucha, Viva! 3/2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/SAMESAME

Anna Mucha jak zawsze wzbudza dużo kontrowersji. Jeszcze niedawno media spekulowały, czy znana aktorka wróciła po latach do Kuby Wojewódzkiego. Kilka dni temu internet obiegły zdjęcia z jej nowym partnerem, w którym przemierzała ulice Warszawy. Aktorka po rozstaniu ze swoim mężem Marcinem Sorą, coraz częściej jest obiektem nowych informacji. W krótkim czasie okazało się, że tajemniczy towarzysz Muchy to Jakub Wons. Znają się od paru ładnych lat, czego dowodem są archiwalne zdjęcia na Instagramie, a także słowa informatora Pudelka:

Ania zna Kubę od dawna, poznali się podczas prób do spektaklu „Letni Dzień”, z którym oboje zjeździli Polskę wzdłuż i wszerz – mówiła osoba z otoczenia aktorów portalowi Pudelek.pl.

Anna Mucha pokazała się w nowej fryzurze na Instagramie - ma krótkie włosy?

Anna Mucha słynie ze swoich długich ciemnych włosów, dodają jej uroku i są częścią jej wizerunku. Nic zatem dziwnego, że aktorka jest wierna swojej klasycznej fryzurze, nie jest podatna na trendy i trzyma się od lat swojego stylu. Oczywiście wiele lat temu aktorka nosiła krótkie włosy, ale styliści podkreślali, że Anna Mucha w długich włosach wygląda zdecydowanie najlepiej. Nigdy też nie farbowała włosów na odcień blondu czy rudości, ciemny brąz to kolor który najlepiej podkreślał jej urodę. W ostatnich dniach na instagramie aktorki pojawiło się jednak zdjęcie, które zaskoczyło fanów! Czy to nowa fryzura Anny, czy obcięła je na chłopaka? Czy to jedynie sprytne upięcie? Co myślicie? 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

czas na truskawki 🍓 💋

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

💋

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

dziś #miedzynarodowydzienteatru 🥳 trochę mi smutno, ze nie mogę świętować z Wami na scenie 😔 i wiem, ze dziś szczególnie potrzebne są słowa wparcia dla całej „braci teatralnej” ! Kochani ! tęsknie za Wami! mam nadzieje, ze już niedługo się znów spotkamy i będziemy cieszyć publiczność ! 💪🏼❤️ a teraz o nic się nie martwcie, korzystajcie, damy radę 💪🏼💪🏼💪🏼 wrócimy i będzie petarda 💥 💥💥 a ja się cieszę, bo czytam nowe teksty 😈😁 i wczoraj przeczytałam coś niezwykle obiecującego 😎😈😁 wiec zbierajcie siły! kopniak w dupę na szczęście i bądźmy zdrowi 💋💋💋 📷 Bea ze spektaklu Pikantni i cześć ekipy Przygoda z Ogrodnikiem... a przecież jeszcze było tyle wspaniałych tytułów ...! ktoś widział wszystkie moje spektakle ? pytanie konkursowe: ile ich było i które lubicie najbardziej 😁😉💋💋💋💋

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

a to Ci #miszmasz! @kogelmogel.official już na dvd ! 📼📀📺😁

Post udostępniony przez Anna Mucha (@taannamucha)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.