Jarosław Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/Laf Am
Metamorfozy gwiazd

Jarosław Bieniuk już tak nie wygląda! Piłkarz postawił na ostre cięcie!

Po jego bujnych włosach nie ma już śladu!

Aleksandra Frankowska 4 maja 2021 13:27
Jarosław Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/Laf Am

Jarosław Bieniuk ostatnimi czasy mocno zapuścił włosy, między innymi z powodu zamkniętych salonów fryzjerskich. Jego pokaźne baki przypomniały lata 30. Na swoim profilu na Instagramie były piłkarz pokazał właśnie nową fryzurę – udało mu się już skorzystać z usług fryzjera. Mąż zmarłej przez laty Anny Przybylskiej wrócił do swojej dawnej, krótkiej fryzury i od razu wygląda młodziej. Trzeba przyznać, że Jarosław Bieniuk jest bardzo przystojny, a nowa fryzura tylko dodała mu atrakcyjności. Jak teraz wygląda ojciec Oliwii Bieniuk, która dziś przystąpiła do matury 2021?

Zobacz też: Jarosław Bieniuk świętuje pierwsze urodziny syna! Mały Kazik jest naprawdę uroczy

Jarosław Bieniuk zmienił fryzurę na wiosnę 2021

Okazuje się, że poprzednia fryzura Bieniuka była efektem jego angażu do jednej z epizodycznych roli w filmie Jak zostałem gangsterem. Ojciec dzieci Anny Przybylskiej i syna Martyny Gliwińskiej po raz pierwszy stanął przed obiektywem filmowej kamery. Dla swojej postaci musiał zapuścić bokobrody oraz włosy. Kiedy zdjęcia do filmu się skończyły, Bieniuk jeszcze przez pewien czas zostawił fryzurę.

Dopiero teraz zdecydował się na powrót do dawnego wizerunku i krótko ściętych włosów. Jarosław Bieniuk wybrał się więc do fryzjera i pochwalił metamorfozę. Wygląda świetnie, a nowe włosy odjęły mu lat.

Jak Wam się podoba po zmianie uczesania? 

Jarosław Bieniuk, fryzura
Fot. Instagram/Jarosław Bieniuk

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…