Jarosław Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/Laf Am
Metamorfozy gwiazd

Jarosław Bieniuk już tak nie wygląda! Piłkarz postawił na ostre cięcie!

Po jego bujnych włosach nie ma już śladu!

Aleksandra Frankowska 4 maja 2021 13:27
Jarosław Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/Laf Am

Jarosław Bieniuk ostatnimi czasy mocno zapuścił włosy, między innymi z powodu zamkniętych salonów fryzjerskich. Jego pokaźne baki przypomniały lata 30. Na swoim profilu na Instagramie były piłkarz pokazał właśnie nową fryzurę – udało mu się już skorzystać z usług fryzjera. Mąż zmarłej przez laty Anny Przybylskiej wrócił do swojej dawnej, krótkiej fryzury i od razu wygląda młodziej. Trzeba przyznać, że Jarosław Bieniuk jest bardzo przystojny, a nowa fryzura tylko dodała mu atrakcyjności. Jak teraz wygląda ojciec Oliwii Bieniuk, która dziś przystąpiła do matury 2021?

Zobacz też: Jarosław Bieniuk świętuje pierwsze urodziny syna! Mały Kazik jest naprawdę uroczy

Jarosław Bieniuk zmienił fryzurę na wiosnę 2021

Okazuje się, że poprzednia fryzura Bieniuka była efektem jego angażu do jednej z epizodycznych roli w filmie Jak zostałem gangsterem. Ojciec dzieci Anny Przybylskiej i syna Martyny Gliwińskiej po raz pierwszy stanął przed obiektywem filmowej kamery. Dla swojej postaci musiał zapuścić bokobrody oraz włosy. Kiedy zdjęcia do filmu się skończyły, Bieniuk jeszcze przez pewien czas zostawił fryzurę.

Dopiero teraz zdecydował się na powrót do dawnego wizerunku i krótko ściętych włosów. Jarosław Bieniuk wybrał się więc do fryzjera i pochwalił metamorfozę. Wygląda świetnie, a nowe włosy odjęły mu lat.

Jak Wam się podoba po zmianie uczesania? 

Jarosław Bieniuk, fryzura
Fot. Instagram

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.