Jarosław Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/Laf Am
Z ŻYCIA GWIAZD

Jarosław Bieniuk świętuje pierwsze urodziny syna! Mały Kazik jest naprawdę uroczy

Te fotografie rozczulą Wasze serca

Gabriela Czernecka 12 marca 2021 12:28
Jarosław Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/Laf Am

Syn Jarosława Bieniuka i Martyny Gliwińskiej skończył roczek. Z tej okazji dumna mama podzieliła się w sieci fotografiami chłopca, a na swoim Instastories zamieściła krótkie nagrania z imprezy urodzinowej. Nie zabrakło na nich Jarosława Bieniuka oraz jego nowej partnerki, Zuzanny Pactwy. Wygląda na to, że wszyscy świetnie się razem dogadują. Zobaczcie zdjęcia. 

Syn Jarosława Bieniuka i Martyny Gliwińskiej obchodzi urodziny 

Synek Jarosława Bieniuka i Martyny Gliwińskiej skończył roczek! Mały Kazik rośnie jak na drożdżach, a jego najnowsze zdjęcia mamy okazję podziwiać na profilu na Instagramie szczęśliwej mamy: Rok temu pojawił się w moim życiu 🥳 niczym żyrafa w pokoju i zmienił wszystko. Mój syn Kazik 🤍. Jestem dziś taka szczęśliwa i dumna ! Wszystkiego najlepszego KRÓLU 👑. Żyj 100 lat i kochaj, jak ja kocham Ciebie 💫💥. Mama”, podpisała wspólne fotografie z synkiem.

Projektantka cieszy się każdym dniem z synkiem i świetnie odnalazła się w roli mamy. Chętnie dzieli się w sieci fotografiami z syna, uwieczniając ważne momenty z jego życia. Tym razem nie mogło być inaczej. Kazik skończył roczek! 

Pierwsze urodziny Kazika świętowane były też w większym gronie. Martyna Gliwińska urządziła synkowi rodzinne przyjęcie, w którym udział wziął tata chłopca, Jarosław Bieniuk oraz jego nowa partnerka, Zuzanna Pactwa. Nie zabrakło pięknego tortu, zimnych ogni i gromkiego „Sto lat”. Wygląda na to, że byli partnerzy utrzymują ze sobą dobre relacje! Zobaczcie, jak wyglądało świętowanie pierwszych urodzin Kazika. Chłopcu życzymy wszystkiego, co najlepsze!  

Pierwsze urodziny Kazika, Jarosław Bieniuk
Fot. Instagram

Pierwsze urodziny Kazika, Jarosław Bieniuk
Fot. Instagram
 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…