Jarosław Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/Laf Am
Z ŻYCIA GWIAZD

Jarosław Bieniuk świętuje pierwsze urodziny syna! Mały Kazik jest naprawdę uroczy

Te fotografie rozczulą Wasze serca

Gabriela Czernecka 12 marca 2021 12:28
Jarosław Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/Laf Am

Syn Jarosława Bieniuka i Martyny Gliwińskiej skończył roczek. Z tej okazji dumna mama podzieliła się w sieci fotografiami chłopca, a na swoim Instastories zamieściła krótkie nagrania z imprezy urodzinowej. Nie zabrakło na nich Jarosława Bieniuka oraz jego nowej partnerki, Zuzanny Pactwy. Wygląda na to, że wszyscy świetnie się razem dogadują. Zobaczcie zdjęcia. 

Syn Jarosława Bieniuka i Martyny Gliwińskiej obchodzi urodziny 

Synek Jarosława Bieniuka i Martyny Gliwińskiej skończył roczek! Mały Kazik rośnie jak na drożdżach, a jego najnowsze zdjęcia mamy okazję podziwiać na profilu na Instagramie szczęśliwej mamy: Rok temu pojawił się w moim życiu 🥳 niczym żyrafa w pokoju i zmienił wszystko. Mój syn Kazik 🤍. Jestem dziś taka szczęśliwa i dumna ! Wszystkiego najlepszego KRÓLU 👑. Żyj 100 lat i kochaj, jak ja kocham Ciebie 💫💥. Mama”, podpisała wspólne fotografie z synkiem.

Projektantka cieszy się każdym dniem z synkiem i świetnie odnalazła się w roli mamy. Chętnie dzieli się w sieci fotografiami z syna, uwieczniając ważne momenty z jego życia. Tym razem nie mogło być inaczej. Kazik skończył roczek! 

Pierwsze urodziny Kazika świętowane były też w większym gronie. Martyna Gliwińska urządziła synkowi rodzinne przyjęcie, w którym udział wziął tata chłopca, Jarosław Bieniuk oraz jego nowa partnerka, Zuzanna Pactwa. Nie zabrakło pięknego tortu, zimnych ogni i gromkiego „Sto lat”. Wygląda na to, że byli partnerzy utrzymują ze sobą dobre relacje! Zobaczcie, jak wyglądało świętowanie pierwszych urodzin Kazika. Chłopcu życzymy wszystkiego, co najlepsze!  

Pierwsze urodziny Kazika, Jarosław Bieniuk
Fot. Instagram

Pierwsze urodziny Kazika, Jarosław Bieniuk
Fot. Instagram
 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.