Jarosław Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/Laf Am
O TYM SIĘ MÓWI

Jarosław Bieniuk z okazji walentynek zamieścił romantyczne zdjęcie z ukochaną!

Tak spędzają dzień zakochanych!

Olga Figaszewska 14 lutego 2021 17:25
Jarosław Bieniuk, VIVA! maj 2017
Fot. Zuza Krajewska/Laf Am

Dziś święto miłości! W sieci nie brakuje romantycznych kadrów. Gwiazdy chętnie dzielą się z fanami wspólnymi zdjęciami z drugimi połówkami i pokazują, jak świętują ten niezwykły dzień.  Jarosław Bieniuk  postanowił zrobić wyjątek i z okazji Walentynek także opublikował romantyczne zdjęcie z ukochaną! Piłkarz zapozował do wspólnego kadru z Zuzanną Pactwą. Widać, że są szczęśliwi!

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa na  romantycznej fotografii

Przypomnijmy, że para na początku starała się zachować swoją relację w tajemnicy.  W sieci na próżno było szukać ich wspólnych zdjęć. Teraz się to zmieniło. Jarosław Bieniuk coraz częściej udostępnia kadry, na których pojawia się razem z Zuzanną Pactwą. Ukochana sportowca jest modelką, zajmuje się fotografia i projektuje ubrania. Jak informowały media, wybranka jego serca zaskarbiła sobie sympatię dzieci sportowca. Para poświęca sobie sporo czasu, dzięki czemu mogą się jeszcze lepiej poznać.

Jarosław Bieniuk i Zuzanna Pactwa spędzili razem święta i sylwestra. Potem wyjechali na zimowe ferie do Szwajcarii. Wtedy w sieci pojawiły się pierwsze wspólne zdjęcia zakochanych z górskiego wypadu. Teraz także postanowili uchylić rąbka tajemnicy.

Z okazji walentynek, Jarosław Bieniuk opublikował romantyczny kadr z ukochaną. Para tuli się do siebie na tle zimowego krajobrazu.

„Happy Valentines Day”, napisał Jarosław Bieniuk i dodał do zdjęcia emotikon serca. To samo zdjęcie pojawiło na się InstaStories wybranki sportowca. Zuzanna Pactwa otrzymała od ukochanego bukiet róż, czym podzieliła się z fanami za pośrednictwem social mediów. 

Życzymy wszystkiego dobrego!  

Jarosław Bieniuk, Zuzanna Pactwa
Fot. Instagram Jarosław Bieniuk, InstaStories @jaretpalmer

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?