Ilona Ostrowska, Viva! lipiec 2014
Fot. Mateusz Stankiewicz
Metamorfozy gwiazd

Ilona Ostrowska zaskoczyła nową fryzurą i kolorem włosów!

Jest prawie nie do poznania!

Marta Cieplak 16 maja 2019 13:15
Ilona Ostrowska, Viva! lipiec 2014
Fot. Mateusz Stankiewicz

Ilona Ostrowska, która zdobyła popularność rolą Lucy w serialu Ranczo, właśnie zaskoczyła wszystkich swoją odmienioną fryzurą. Aktorka kojarzona do tej pory z półdługimi, ciemnymi włosami pokazała na swoim Instagramie zdjęcie w dłuższych i zdecydowanie jaśniejszych włosach. Jak Ci się podoba?

Ilona Ostrowska została blondynką!

Na najnowszym zdjęciu Ilona Ostrowska wygląda zupełnie inaczej! Ma długie, sięgające do połowy pleców w ciepły, miodowym odcieniu. Sama aktorka skomentowała je: „Na wiosnę/lato idę w jasne!”. To była dobra decyzja, bo wygląda fantastycznie! Tego samego zdania są także fani aktorki: „No i pięknie!”, „Bosko!”, „B.O.G.I.N.I”, „Nieziemsko Pani Ilonko!”.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Na wiosnę/na lato -ide w jasne :),co Wy na to? Pięknego dnia:)🌸🌸🌸

Post udostępniony przez Ilona Ostrowska (@ilona_ostrowska_official)

A tak wyglądała jeszcze kilka miesięcy temu:

W której fryzurze bardziej Ci się podoba?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.