Gwiazdy, które bardzo schudły
Fot. East News
Ze świata urody

Polskie gwiazdy, które schudły i wyglądają nie do poznania!

Czy stosowały specjalne diety?

Redakcja VIVA! 15 września 2019 15:15
Gwiazdy, które bardzo schudły
Fot. East News

Polskie gwiazdy zachwycają coraz lepszą formą, wyglądem i wyczuciem stylu. Wiele polskich celebrytek wygląda naprawdę zjawiskowo, ale czy zawsze tak było? Cofając się o kilka lat i analizując wizerunek artystów, można napotkać na naprawdę spektakularne metamorfozy, o których warto wspomnieć. Kasia Zielińska, Kinga Preis, Karolina Szostak, czy Patryk Vega. To tylko początek listy, wszystkie gwiazdy wykonały bardzo dużo pracy, żeby wyglądać pięknie i zdrowo. Jak doszły do formy?

Diety gwiazd w 2019?

Karolina Szostak schudła 30 kg

Na początek zastanówmy się jakie gwiazdy stosują polskie gwiazdy w 2019 roku? Najpopularniejsza jest oczywiście dieta dr Dąbrowskiej, na której schudła np. Karolina Szostak. Metamorfoza dziennikarki od samego początku wzbudziła spore kontrowersje, jej zmianę śledziła cała Polska. Gwiazda najpierw schudła 10 kg, a następnie stopniowo schudła ponad 20 kg. Ponoć ostateczny wynik to 30 kg. Post leczniczy dr Dąbrowskiej polega na oczyszczaniu organizmu pijąc jedynie soki warzywne, jedząc ogórki, marchewkę czy pomidory. Jeśli złamie się zasady, trzeba rozpoczynać post od początku..

Karolina_Szostak schudła
Fot. East News

Kinga Preis z wiekiem wygląda coraz lepiej

Kinga Preis jest jak wino. Wygląda z każdym rokiem coraz piękniej. Analizując jej stare zdjęcie mamy wrażenie, że jest wygląd zmienił się nie do poznania. Aktorka zdrowo się odżywia i prowadzi aktywny tryb życia, odstawiła również kawę i papierosy. Nowa fryzura również pozytywnie wpłynęła na jej wizerunek. Co myślicie o tej zmianie? "Ciało jest narzędziem w mojej pracy i używam go świadomie. Zainteresowanie moją wagą nie jest zainteresowaniem zawodowym. Kiedy aktorka chudnie albo tyje, pytamy: dlaczego, na jakiej jest diecie, jak się ze sobą czuje? Gdy dotyczy to aktora, zakładamy, że pracuje nad wizerunkiem do roli" - powiedziała w jednym z wywiadów.

Kinga Preis 2019
Fot. Kinga Preis 2019

Patryk Vega ile schudł i dlaczego?

Znany reżyser Patryk Vega również postanowił zrzucić zbędne kilogramy. Schudł około 40 kilogramów! Kiedy Patryk Vega pojawił się na premierze swojego filmu "Plagi Breslau", wszyscy przecierali oczy ze zdumienia. Reżyser bowiem schudł tak bardzo, że przestał przypominać samego siebie. Po dawnym Patryku nie ma dziś śladu. Vega wyznał, że chciałby zrzucić kolejne kilogramy! „Zrobiłem to dla zdrowia. Kiedy miałem 30 lat, nie przeszkadzała mi nadwaga. Ale kiedy skończyłem 40 lat, zacząłem się z tym czuć fatalnie. Byłem permanentnie zmęczony i śpiący. Byłem więźniem własnego ciała. Nadszedł więc czas na radykalne, męskie decyzje” – wyjaśnia Vega.

Patryk Vega 2019
Fot. Patryk Vega 2019

Doda jest coraz szczuplejsza! Ile teraz waży Doda?

Doda zawsze dbała o swoje ciało. Jej zdjęcia z przeszłości oczywiście są tego potwierdzeniem, ale w ostatnim czasie naprawdę schudła. Na swoim profilu na Instagramie pokazała ostatnio kartkę, która dokładnie pokazuje parametry składające się na wagę artystki. Doda waży 53,1 kg. Co robi szczególnie mocne wrażenie - aż 43,3 kg to masa jej mięśni! U kobiet na ogół najwięcej waży tkanka tłuszczowa - nawet przy bardzo szczupłej sylwetce! Artystka ponoć kompletnie odstawiła słodycze i zaczęła aktywnie ćwiczyć!

Doda metamorfoza 2019
Fot. East News

Jak schudła Kasia Zielińska?

Aktorka Katarzyna Zielińska, to jeden z przykładów, że z wiekiem można wyglądać tylko lepiej. Aktorka nie tylko zrzuciła zbędne kilogramy, ale również zadbała o swój wizerunek. Od lat zachwyca lookami i stylizacjami, wygląda kobieco, ale jednocześnie naturalnie. Ponoć artystka schudła aż 13 kg. "Ja lubię zjeść, ale w genach mam to, że jak bardzo dużo zjem to ulubione jeansy muszę niestety na chwilę odstawić, nie popadam w chore diety, bo nie potrafię - wyznała w programie Agaty Młynarskiej "Jaka ona jest". Aktorka waży obecnie 52 kg.

Katarzyna Zielińska 2019
Fot. East News

Jakie jeszcze inne polskie gwiazdy diametralnie schudły?

Takich celebrytek jest oczywiście więcej. Sporą metamorfozę przeszła Odeta Moro, która zrzuciła aż 12 kg. Warto przypomnieć sobie również przemianę Agnieszki Chylińskiej, Dominiki Gwit, czy Anny Guzik. Swego czasu pięknie schudła również Sonia Bohosiewicz czy Patrycja Kazadi. Bardzo lubimy również przemianę Edyty Olszówki oraz Basi Kurdej-Szatan.

Kurdej-Szatan schudła 2019
Fot. East News

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie de Luxe VIVA!, a w nim: ANJA RUBIK o tym, jak się czuje w roli singielki i o planach na przyszłość. Intymna sesja KINGI KORTY z synkiem GREYSONEM i inspirująca rozmowa na temat późnego macierzyństwa. Skandalista i geniusz – ELTON JOHN. RODZINA KOKCZYŃSKICH, właścicieli Park Cafe w Konstancinie, o tym, jak stworzyć „fajne miejsce”.