Grażyna Wolszczak, VIVA! wrzesień 2015
Fot. Olga Majrowska
Metamorfozy gwiazd

Grażyna Wolszczak już tak nie wygląda! Aktorka zmieniła fryzurę i zaszalała z kolorem!

Wygląda jak nastolatka!

Aleksandra Frankowska 28 kwietnia 2021 11:27
Grażyna Wolszczak, VIVA! wrzesień 2015
Fot. Olga Majrowska

Grażyna Wolszczak skończyła 62 lata. Aktorka nie wygląda i nie czuje się na swój wiek – spokojnie moglibyśmy ocenić, że nie ma więcej niż 40 lat. Gwiazda ma fenomenalną figurę i urodę, której mogłaby pozazdrościć jej każda koleżanka z branży. Tym razem na wiosnę 2021 aktorka znana z serialu Na Wspólnej postanowiła zaszaleć i zmienić fryzurę. Wolszczak zdecydowała się na modny kolor i uczesanie, które dodatkowo odjęło jej lat. Trzeba przyznać, że wygląda fenomenalnie. Jak oceniacie jej metamorfozę?

Czytaj również: Grażyna Wolszczak zmaga się z poważnymi powikłaniami po koronawirusie

Grażyna Wolszczak zmieniła fryzurę na wiosnę 2021

Najnowszy film na Instagramie aktorki prezentuje ją zaraz po zakończeniu wizyty u fryzjera. Grażyna Wolszczak zdecydowała się na nową fryzurę, która bardzo podkreśliła jej niesamowitą urodę. Postawiła na najmodniejsze cięcie sezonu i koloryzację, która jest obecnie hitem Instagrama.

Aktorka przyznała, że COVID-19 bardzo niekorzystnie wpłynął na jej włosy. Po chorobie poddała się zabiegowi mezoterapii, korzystała również z najlepszych kosmetyków.

Walczyłam dzielnie z pocovidowym wypadaniem włosów: seria mezoterapii w @klinikazanzibar, suplementy, wcierki przeróżne. Nie wyłysiałam więc do zera, włosy przestały wypadać uff, nowe rosną, ale mają dopiero 2 cm... I tu najlepszy fryzjer na świecie decyduje: „Czas na zmianę!" - napisała aktorka pod najnowszym filmikiem na Instagramie.

Zobacz też: Grażyna Wolszczak pokazała syna. Internauci porównali go do... Christiana Greya! 

Na wiosnę 2021 Grażyna Wolszczak postawiła na przedłużonego boba – najmodniejszą fryzurę tego sezonu. W dalszym ciągu ma jednak ukochaną grzywkę, która dodaje jej dziewczęcości. Zmieniła też odcień włosów – tym razem wybrała honey blonde. W takim kolorze wygląda promiennie i zachwycająco.

Jak oceniacie jej metamorfozę?

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.