Grażyna Wolszczak, VIVA! wrzesień 2015
Fot. Olga Majrowska
Z ŻYCIA GWIAZD

Grażyna Wolszczak pokazała syna. Internauci porównali go do... Christiana Greya! 

Podobny do mamy?

Monika Katarzyna Krupska 14 września 2018 07:28
Grażyna Wolszczak, VIVA! wrzesień 2015
Fot. Olga Majrowska

Grażyna Wolszczak jest bardzo aktywna na Instagramie. Na jej profilu zdecydowanie nie wieje nudą! Najnowsze zdjęcie 59-latki wywołało niemałe poruszenie w sieci. Bo Grażyna pokazała na nim swojego jedynego 29-letniego syna. Przystojny?

Kim jest Filip Sikora? 

 „Taki oto synek mi się trafił. Jak był mały zżerała mnie ciekawość co z niego wyrośnie. A teraz jest samorządnym, niezależnym bytem. Fajnym bytem, nieprawdaż?”, napisała aktorka. Fani w komentarzach zachwycili się jego wyglądem i porównali go do... Christiana Greya! 

O życiu Filipa niewiele wiadomo. W 2016 roku aktorka w jednym z wywiadów zdradziła, że syn ma dziewczynę. „Najbardziej bałam się, że przyprowadzi mi jakąś lalę z tipsami. Nie umiałabym wtedy udawać, że wszystko jest w porządku”, mówiła. 

Kilka miesięcy później Wolszczak opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie ze Świąt Bożego Narodzenia. Media szybko wychwyciły, że partnerką Filipa jest grecka aktorka teatralna Eleni Michailidou.

Zobaczcie zdjęcia syna Grażyny. My jesteśmy nim zachwycone!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#on #kocha #ją ??? Czy mi się zdaje? #syn #grecka #dziewczyna #zwizytą #ustarych @kosiorini @ellen.michailidou

Post udostępniony przez Grażyna Wolszczak (@grazyna.wolszczak_official)

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.