Grażyna Wolszczak, VIVA! wrzesień 2015
Fot. Olga Majrowska
Z ŻYCIA GWIAZD

Grażyna Wolszczak pokazała syna. Internauci porównali go do... Christiana Greya! 

Podobny do mamy?

Monika Katarzyna Krupska 14 września 2018 07:28
Grażyna Wolszczak, VIVA! wrzesień 2015
Fot. Olga Majrowska

Grażyna Wolszczak jest bardzo aktywna na Instagramie. Na jej profilu zdecydowanie nie wieje nudą! Najnowsze zdjęcie 59-latki wywołało niemałe poruszenie w sieci. Bo Grażyna pokazała na nim swojego jedynego 29-letniego syna. Przystojny?

Kim jest Filip Sikora? 

 „Taki oto synek mi się trafił. Jak był mały zżerała mnie ciekawość co z niego wyrośnie. A teraz jest samorządnym, niezależnym bytem. Fajnym bytem, nieprawdaż?”, napisała aktorka. Fani w komentarzach zachwycili się jego wyglądem i porównali go do... Christiana Greya! 

O życiu Filipa niewiele wiadomo. W 2016 roku aktorka w jednym z wywiadów zdradziła, że syn ma dziewczynę. „Najbardziej bałam się, że przyprowadzi mi jakąś lalę z tipsami. Nie umiałabym wtedy udawać, że wszystko jest w porządku”, mówiła. 

Kilka miesięcy później Wolszczak opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie ze Świąt Bożego Narodzenia. Media szybko wychwyciły, że partnerką Filipa jest grecka aktorka teatralna Eleni Michailidou.

Zobaczcie zdjęcia syna Grażyny. My jesteśmy nim zachwycone!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#on #kocha #ją ??? Czy mi się zdaje? #syn #grecka #dziewczyna #zwizytą #ustarych @kosiorini @ellen.michailidou

Post udostępniony przez Grażyna Wolszczak (@grazyna.wolszczak_official)

 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Tylko w VIVIE! inspirująca rozmowa z KATARZYNĄ SKRZYNECKĄ o tym, dlaczego postanowiła wrócić do figury 30-latki. „Prezes” ROBERT GÓRSKI i MONIKA SOBIEŃ-GÓRSKA o tym, czy ich życie przypomina… kabaret. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI o tym, co robi, kiedy cały dom zaśnie.