Ewa Chodakowska, VIVA! 6/2020
Fot. MARLENA BIELIŃSKA/MOVE
Metamorfozy gwiazd

Ewa Chodakowska przytyła! O efektach opowiedziała na Instagramie!

Skąd nadmiar kilogramów i trenerki?

Aleksandra Frankowska 8 czerwca 2021 15:27
Ewa Chodakowska, VIVA! 6/2020
Fot. MARLENA BIELIŃSKA/MOVE

Ewa Chodakowska to jedna z najpopularniejszych trenerek w Polsce. Jej fenomenalna figura jest wzorem dla milionów Polek. Zgrabna i szczupła, doskonale wygląda w każdej stylizacji. Tym razem trenerka poinformowała jednak fanów, że przytyła i nigdy nie czuła się lepiej! Skąd taka zmiana u osoby, która trenuje codziennie i dba o swoją zdrową dietę?

Czytaj też: Ewa Chodakowska zaszczepiła się przeciwko COVID-19. Gwiazda padła ofiarą hejtu

Ewa Chodakowska postanowiła przytyć

Na Instagramie Chodakowskiej pojawiło się zdjęcie, pod którym trenerka opowiedziała o celu jaki obrała sobie rok temu. Okazuje się, że było nim przybranie na wadze kilku kilogramów, co dla osoby regularnie uprawiającej intensywne treningi nie było łatwe.

POTRENOWANE o 8:00 rano. Dawno nie robiłam sobie fotki po treningowej. Miałam rok temu taki PLAN, żeby przybrać parę kilogramów. OCZYWIŚCIE ZDROWO - co jest wbrew pozorom WIELKĄ SZTUKĄ. I co? Sama oceń wyniki. Ja - osobiście - w życiu nie czułam się lepiej - napisała na Instagramie.

Zobacz też: Najlepsza motywacja do ćwiczeń? Prywatna siłownia!

Chodakowska wciąż wygląda doskonale. Jej ciało jest bardzo wysportowane, a sylwetka absolutnie piękna. Internauci pogratulowali trenerce osiągniecia wyznaczonego celu i wciąż komplementowali jej wygląd.

Jak Wam się podoba Ewa Chodakowska z dodatkowymi kilogramami? 

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.