Ewa Chodakowska, VIVA! 6/2020
Fot. MARLENA BIELIŃSKA/MOVE
Metamorfozy gwiazd

Ewa Chodakowska przytyła! O efektach opowiedziała na Instagramie!

Skąd nadmiar kilogramów i trenerki?

Aleksandra Frankowska 8 czerwca 2021 15:27
Ewa Chodakowska, VIVA! 6/2020
Fot. MARLENA BIELIŃSKA/MOVE

Ewa Chodakowska to jedna z najpopularniejszych trenerek w Polsce. Jej fenomenalna figura jest wzorem dla milionów Polek. Zgrabna i szczupła, doskonale wygląda w każdej stylizacji. Tym razem trenerka poinformowała jednak fanów, że przytyła i nigdy nie czuła się lepiej! Skąd taka zmiana u osoby, która trenuje codziennie i dba o swoją zdrową dietę?

Czytaj też: Ewa Chodakowska zaszczepiła się przeciwko COVID-19. Gwiazda padła ofiarą hejtu

Ewa Chodakowska postanowiła przytyć

Na Instagramie Chodakowskiej pojawiło się zdjęcie, pod którym trenerka opowiedziała o celu jaki obrała sobie rok temu. Okazuje się, że było nim przybranie na wadze kilku kilogramów, co dla osoby regularnie uprawiającej intensywne treningi nie było łatwe.

POTRENOWANE o 8:00 rano. Dawno nie robiłam sobie fotki po treningowej. Miałam rok temu taki PLAN, żeby przybrać parę kilogramów. OCZYWIŚCIE ZDROWO - co jest wbrew pozorom WIELKĄ SZTUKĄ. I co? Sama oceń wyniki. Ja - osobiście - w życiu nie czułam się lepiej - napisała na Instagramie.

Zobacz też: Najlepsza motywacja do ćwiczeń? Prywatna siłownia!

Chodakowska wciąż wygląda doskonale. Jej ciało jest bardzo wysportowane, a sylwetka absolutnie piękna. Internauci pogratulowali trenerce osiągniecia wyznaczonego celu i wciąż komplementowali jej wygląd.

Jak Wam się podoba Ewa Chodakowska z dodatkowymi kilogramami? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?