Ewa Chodakowska, VIVA! 6/2020
Fot. MARLENA BIELIŃSKA/MOVE
Metamorfozy gwiazd

Ewa Chodakowska przytyła! O efektach opowiedziała na Instagramie!

Skąd nadmiar kilogramów i trenerki?

Aleksandra Frankowska 8 czerwca 2021 15:27
Ewa Chodakowska, VIVA! 6/2020
Fot. MARLENA BIELIŃSKA/MOVE

Ewa Chodakowska to jedna z najpopularniejszych trenerek w Polsce. Jej fenomenalna figura jest wzorem dla milionów Polek. Zgrabna i szczupła, doskonale wygląda w każdej stylizacji. Tym razem trenerka poinformowała jednak fanów, że przytyła i nigdy nie czuła się lepiej! Skąd taka zmiana u osoby, która trenuje codziennie i dba o swoją zdrową dietę?

Czytaj też: Ewa Chodakowska zaszczepiła się przeciwko COVID-19. Gwiazda padła ofiarą hejtu

Ewa Chodakowska postanowiła przytyć

Na Instagramie Chodakowskiej pojawiło się zdjęcie, pod którym trenerka opowiedziała o celu jaki obrała sobie rok temu. Okazuje się, że było nim przybranie na wadze kilku kilogramów, co dla osoby regularnie uprawiającej intensywne treningi nie było łatwe.

POTRENOWANE o 8:00 rano. Dawno nie robiłam sobie fotki po treningowej. Miałam rok temu taki PLAN, żeby przybrać parę kilogramów. OCZYWIŚCIE ZDROWO - co jest wbrew pozorom WIELKĄ SZTUKĄ. I co? Sama oceń wyniki. Ja - osobiście - w życiu nie czułam się lepiej - napisała na Instagramie.

Zobacz też: Najlepsza motywacja do ćwiczeń? Prywatna siłownia!

Chodakowska wciąż wygląda doskonale. Jej ciało jest bardzo wysportowane, a sylwetka absolutnie piękna. Internauci pogratulowali trenerce osiągniecia wyznaczonego celu i wciąż komplementowali jej wygląd.

Jak Wam się podoba Ewa Chodakowska z dodatkowymi kilogramami? 

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.