Ewa Chodakowska, VIVA! 6/2020
Fot. MARLENA BIELIŃSKA/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Ewa Chodakowska zaszczepiła się przeciwko COVID-19. Gwiazda padła ofiarą hejtu

Komentarz trenerki mówi wszystko

Olga Figaszewska 15 maja 2021 18:45
Ewa Chodakowska, VIVA! 6/2020
Fot. MARLENA BIELIŃSKA/MOVE

Ewa Chodakowska jest w stałym kontakcie ze swoimi obserwatorami. Gwiazda dzieli się z nimi wydarzeniami ze swojego życia. Tym razem poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że ona i jej mąż zaszczepili się przeciw koronawirusowi. Trenerka spotkała się z krytyką. Ewa Chodakowska opowiedziała jednej z internautek. Jej komentarz mówi wszystko!

Ewa Chodakowska i jej mąż zaszczepili się przeciw koronawirusowi

Trenerka dołączyła do grona gwiazd, które przyjęły szczepionkę przeciwo COVID-19 i nie zamierzała tego urywać. Ewa Chodakowska przekazała, że ze względu na sytuację wyjątkowo przełoży termin treningowego live’a. Zaplanowała sobie kilka dni wolnego. „Zabieram się za dwa dni laby na legalu. Zaszczepieni. (...) Dziś i jutro biorę wolne”, napisała gwiazda.
 

Fani życzyli swojej motywatorce dużo zdrowia i pochwalają jej decyzję. Jednak wśród licznych komentarzy znalazły się też wpisy osób, którym trudno było zrozumieć wybór Ewy Chodakowskiej. Trenerka została surowo skrytykowana. 

„I po co ten cały zdrowy tryb życia, jeśli pozwoliła Pani sobie wstrzyknąć truciznę ,nieprzebadana substancje ,która prawdopodobnie będzie powoli degradować Pani organizm (…) Jest mi bardzo przykro”, „Dla mnie jest to skandaliczne, że osoba, która od wielu lat mówi o zdrowym stylu życia, zdecydowała się promować coś takiego i to upubliczniać”, „Jak ktoś kto promuje zdrowe zasady życia, zdrowe odżywianie, aktywność sportowa może być za szczepieniami. Liczy się tylko kasa. Wstyd i żenada”, „Myślałam, że ten profil promuje zdrowy styl życia. Zawiodłam się. Żegnam; W tym momencie przestaję obserwować”, czytamy. 

Zobacz też: Przykre wyznanie Ewy Chodakowskiej. Wszechobecny hejt odbija się na jej zdrowiu

Ewa Chodakowska, VIVA! 6/2020
Fot. MARLENA BIELIŃSKA/MOVE

Ewa Chodakowska odpowiada na falę hejtu

Fani trenerki nie dowierzali w wypowiedzi antyszczepionkowców i koronasceptyków, które pojawiały się pod postem. „Ludzie czy Ewa tu gdzieś coś promuje, zachęca, zmusza do czegoś? Jakby dala informacje ze nie będzie jej 2 dni to byłoby miliony pytań, dlaczego, co się stało, czy wszystko ok? To jest zwykły przekaz”, „Ciężko uwierzyć, że akurat tu taki wysyp antyszczepów będzie. Ludzie wstydźcie się ”, „Jak czytam niektóre komentarze to nabieram przekonania że dostęp do Internetu nie powinien być dla wszystkich.... ”,  stanęli w obronie gwiazdy.

Ewa Chodakowska odpowiedziała sama na jeden z wpisów, w którym sugerowano, że wzięła pieniądze za promowanie szczepień. Tym samym rozwiała wszelkie wątpliwości.

„Jakich pieniędzy? Skąd pomysł, że ktoś dostaje za to pieniądze? Nie wstyd ci powielać tych skretyniałych teorii spiskowych? Usłyszałaś i powtarzasz, bo dowodów nikt nie ma […] jestem dorosła, mam pieniądze, to mój wybór, bo mam wybór, tak? Serio wydaje ci się, że ktoś mógłby mnie przekupić pieniędzmi, żebym zrobiła coś wbrew swojej woli? Każdy sądzi według siebie. Jesteś przekupna? Nie oczekuj proszę ode mnie, że będę robić i mówić tak, jak ty uważasz”, odparła trenerka zamykając dyskusję. 

Zobacz też: Ewa Chodakowska: „Chciałam pokazać Polkom, że mają wpływ na swoje życie”

Kosmetyki naturalne polskie Ewy Chodakowskiej
Fot. MARLENA BIELIŃSKA/MOVE

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.