Ewa Chodakowska, VIVA! 6/2020
Fot. MARLENA BIELIŃSKA/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Ewa Chodakowska zaszczepiła się przeciwko COVID-19. Gwiazda padła ofiarą hejtu

Komentarz trenerki mówi wszystko

Olga Figaszewska 15 maja 2021 18:45
Ewa Chodakowska, VIVA! 6/2020
Fot. MARLENA BIELIŃSKA/MOVE

Ewa Chodakowska jest w stałym kontakcie ze swoimi obserwatorami. Gwiazda dzieli się z nimi wydarzeniami ze swojego życia. Tym razem poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że ona i jej mąż zaszczepili się przeciw koronawirusowi. Trenerka spotkała się z krytyką. Ewa Chodakowska opowiedziała jednej z internautek. Jej komentarz mówi wszystko!

Ewa Chodakowska i jej mąż zaszczepili się przeciw koronawirusowi

Trenerka dołączyła do grona gwiazd, które przyjęły szczepionkę przeciwo COVID-19 i nie zamierzała tego urywać. Ewa Chodakowska przekazała, że ze względu na sytuację wyjątkowo przełoży termin treningowego live’a. Zaplanowała sobie kilka dni wolnego. „Zabieram się za dwa dni laby na legalu. Zaszczepieni. (...) Dziś i jutro biorę wolne”, napisała gwiazda.
 

Fani życzyli swojej motywatorce dużo zdrowia i pochwalają jej decyzję. Jednak wśród licznych komentarzy znalazły się też wpisy osób, którym trudno było zrozumieć wybór Ewy Chodakowskiej. Trenerka została surowo skrytykowana. 

„I po co ten cały zdrowy tryb życia, jeśli pozwoliła Pani sobie wstrzyknąć truciznę ,nieprzebadana substancje ,która prawdopodobnie będzie powoli degradować Pani organizm (…) Jest mi bardzo przykro”, „Dla mnie jest to skandaliczne, że osoba, która od wielu lat mówi o zdrowym stylu życia, zdecydowała się promować coś takiego i to upubliczniać”, „Jak ktoś kto promuje zdrowe zasady życia, zdrowe odżywianie, aktywność sportowa może być za szczepieniami. Liczy się tylko kasa. Wstyd i żenada”, „Myślałam, że ten profil promuje zdrowy styl życia. Zawiodłam się. Żegnam; W tym momencie przestaję obserwować”, czytamy. 

Zobacz też: Przykre wyznanie Ewy Chodakowskiej. Wszechobecny hejt odbija się na jej zdrowiu

Ewa Chodakowska, VIVA! 6/2020
Fot. MARLENA BIELIŃSKA/MOVE

Ewa Chodakowska odpowiada na falę hejtu

Fani trenerki nie dowierzali w wypowiedzi antyszczepionkowców i koronasceptyków, które pojawiały się pod postem. „Ludzie czy Ewa tu gdzieś coś promuje, zachęca, zmusza do czegoś? Jakby dala informacje ze nie będzie jej 2 dni to byłoby miliony pytań, dlaczego, co się stało, czy wszystko ok? To jest zwykły przekaz”, „Ciężko uwierzyć, że akurat tu taki wysyp antyszczepów będzie. Ludzie wstydźcie się ”, „Jak czytam niektóre komentarze to nabieram przekonania że dostęp do Internetu nie powinien być dla wszystkich.... ”,  stanęli w obronie gwiazdy.

Ewa Chodakowska odpowiedziała sama na jeden z wpisów, w którym sugerowano, że wzięła pieniądze za promowanie szczepień. Tym samym rozwiała wszelkie wątpliwości.

„Jakich pieniędzy? Skąd pomysł, że ktoś dostaje za to pieniądze? Nie wstyd ci powielać tych skretyniałych teorii spiskowych? Usłyszałaś i powtarzasz, bo dowodów nikt nie ma […] jestem dorosła, mam pieniądze, to mój wybór, bo mam wybór, tak? Serio wydaje ci się, że ktoś mógłby mnie przekupić pieniędzmi, żebym zrobiła coś wbrew swojej woli? Każdy sądzi według siebie. Jesteś przekupna? Nie oczekuj proszę ode mnie, że będę robić i mówić tak, jak ty uważasz”, odparła trenerka zamykając dyskusję. 

Zobacz też: Ewa Chodakowska: „Chciałam pokazać Polkom, że mają wpływ na swoje życie”

Kosmetyki naturalne polskie Ewy Chodakowskiej
Fot. MARLENA BIELIŃSKA/MOVE

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?