jak Eva Longoria wygląda bez makijażu
Fot. Sebastien Fremont / Starface/STARFACE PHOTO /East News
Gwiazdy bez makijażu

Eva Longoria pokazała zdjęciu bez makijażu

Czy bez podkładu i smoky eyes wygląda nadal tak dobrze?

Marta Cieplak 6 grudnia 2021 13:30
jak Eva Longoria wygląda bez makijażu
Fot. Sebastien Fremont / Starface/STARFACE PHOTO /East News

Eva Longoria zyskała sławę dzięki roli w kultowym serialu Gotowe na wszystko. Dziś aktorka ma 46 lat i skupia się przede wszystkim na rodzinie i wychowaniu syna, ale co najmniej raz w roku kręci także filmy. Zazwyczaj gwiazda ekranu pokazuje się w pełnym makijażu i wygląda olśniewająco. Jednak ostatnio zrobiła wyjątek i na swój Instagram wrzuciła fotkę, na której pozuje nawet bez podkładu. Czy w takim wydaniu nadal robi wrażenie?

ZOBACZ TAKŻE: Adele pokazała, jak wygląda bez makijażu. I to w wideo!

Jak Eva Longoria wygląda bez makijażu?

Eva Longoria należy do tych gwiazd, które niezmiernie rzadko pokazują się w zupełnie naturalnej wersji. Zazwyczaj do fotografii, nawet tych na Instagram, pozuje w pełnym makijażu z konturowaniem i doczepianymi rzęsami.

Jednak teraz zrobiła wyjątek i na jej instagramowym feedzie możemy zobaczyć zdjęcie całkowicie bez makijażu. Longoria pozuje na tarasie, leżąc na rattanowej sofie i nie ma na twarzy nawet podkładu ani korektora. A mimo to wyglada świetnie. Choć jej oczy są wyraźnie mniejsze niż na fotografiach w makijażu, uwagę zwraca jej piękna skóra. Gładka, jędrna, bez śladu zmarszczek. A to w wieku 46 lat wcale nie jest oczywiste.

A jak Wam się podoba? Wolicie ją w takiej neutralnej wersji czy jednak w makijażu? 

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.