Eva Longoria, Victoria Beckham
Fot. EAST NEWS
Z ŻYCIA GWIAZD

Eva Longoria zdradza wstydliwą, ale zabawną tajemnicę Victorii Beckham!

Co ma z tym wspólnego Ricky Martin?

Ksenia Krasko 15 sierpnia 2019 06:53
Eva Longoria, Victoria Beckham
Fot. EAST NEWS

Eva Longoria i Victoria Beckham są sobie bliskie od wielu lat, będąc przykładem dla koleżanek z branży i udowadniając, że przyjaźń między kobietami naprawdę istnieje. W ich gronie doskonale czuje się też piosenkarz Ricky Martin. Aktorka opowiedziała niedawno dość zabawną historię ze swojego ślubu, ujawniając małą tajemnicę dwójki swoich przyjaciół...

Victoria Beckham przesadziła z alkoholem na ślubie Evy Longorii

Eva Longoria w 2016 roku wyszła za mąż za Jose Antonio Bastona, a na pięknym ślubie i hucznym weselu nie mogło zabraknąć dwójki jej przyjaciół wraz z rodzinami. „Victoria była jedną z moich świadkowych”, opowiadała wtedy aktorka. „Była najlepszą, najsłodszą osobą tego dnia. Jej obecność była wyjątkowa”.

Nie dziwi to fanów pięknych przyjaciółek, ponieważ Beckham i Longoria nigdy nie ukrywały wspólnej miłości do tequili, dobrego wina i babskich wieczorów na mieście.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Eva Longoria Baston (@evalongoria)

Ostatnio Eva Longoria wzięła udział w jednym z odcinków show Watch What Happens Live. Musiała odpowiedzieć na dość ciekawe pytanie o to, które gwiazdy były najbardziej... pijane na jej weselu! Nie zastanawiała się zbyt długo nad tym, co ma powiedzieć: „To był spór między Ricky Martinem i Victorią”. Prowadzący Andy Cohen potwierdził, że historia dotyczy właśnie Victorii Beckham.

Oczywiście, aktorka nie opowiedziała, co dokładnie się działo na jej ślubie i mniej oficjalnej uroczystości, ale zdecydowanie możemy sobie wyobrazić, że w takim towarzystwie jej wesele przypominało najbardziej epicką noc karaoke na świecie! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Eva Longoria Baston (@evalongoria)

Eva Longoria, Victoria Beckham, Ricky Martin
Fot. East News

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

One nas inspirują! Kobiety sukcesu, w wieku od 30 plus do 70 plus: KAMIŃSKA, DERESZOWSKA, SWOROWSKA, KASPRZYK, DUDZIAK w szczerych, zaskakujących rozmowach o dojrzałości, poczuciu atrakcyjności i seksualności. „Wiek nie ogranicza apetytu na seks”, mówi wybitny seksuolog ANDRZEJ DEPKO i przełamuje tabu. IRIS APFEL ikoną stylu została po... osiemdziesiątce. Prowokuje: „Młodość jest przereklamowana!”. 88-letnia JOAN COLLINS i 56-letni PERCY GIBSON burzą stereotypy o związku starszej kobiety z młodszym partnerem. W cyklu PODRÓŻE wyprawa do indyjskich spa i centrów duchowych po młodość.