Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

Edyta Herbuś, VIVA! sierpień 2014
Fot. Marcin Kempski/I Like Photo
Ze świata urody

Edyta Herbuś zachwyca pięknym ciałem! Pokazała więcej niż kiedykolwiek!

To zdjęcie robi wrażenie!

Redakcja VIVA! 9 stycznia 2020 13:31
Edyta Herbuś, VIVA! sierpień 2014
Fot. Marcin Kempski/I Like Photo

Edyta Herbuś ma obecnie 38 lat, a trzeba przyznać że jej ciało od lat wygląda tak samo pięknie. Nie ma w tym jednak nic dziwnego, od lat ćwiczy i trenuje taniec towarzyski. Artystka jest trzykrotną Mistrzynią Polski Formacji Tanecznych. Dwukrotną zdobywczynią Pucharu Polski Formacji Tanecznych, a także półfinalistką drugiej i czwartej edycji programu Taniec z gwiazdami. W wieku 9-lat zaczęła uczęszczać do szkoły tańca Step by Step w Kielcach, z których pochodzi. Edyta Herbuś reprezentuje najwyższą, międzynarodową klasę „S” w tańcach latynoamerykańskich, jest również finalistką Mistrzostw Polski, Europy i świata w tańcu nowoczesnym. Od jakiegoś czasu aktywność Edyty Herbuś w show-biznesie jest dosyć ograniczona.

Z kim związana jest Edyta Herbuś?

W życiu osobistym była związana z tancerzem Dawidem Ozdobą, oraz Tomaszem Barańskim. Przez kilka lat była również partnerką reżysera Mariusza Trelińskiego. Obecnie jest w związku z Piotrem Bukowieckim. Edyta Herbuś jest jednak bardzo aktywna w social mediach. Na swoim profilu na Instagramie zaskakuje swoich wiernych fanów, odważnymi zdjęciami, które pięknie eksponują walory jej urody. Zobaczcie jakie zdjęcia artystka zamieściła w ostatnim czasie? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochani bardzo cieszy mnie Wasza kreatywność z jaką wymyślacie kolejne kadry w związku z balonową zabawą😜 Teraz będzie szansa wykazać się jeszcze bardziej, bo na aukcję #rzeczyodserca dla @fundacjawosp wystawiłam w tym roku wspólną sesję zdjęciową. Mamy do dyspozycji profesjonalne @studiosztos , fotografa @bastekczernek makijaż @aga_prokop_mua fryzjera @wojtekmyszczyszyn , a cała koncepcja będzie w Waszych rękach i wyobraźni 😘 Możemy wspólnie zaszaleć z pomysłami i stylizacjami. To będzie szalony czas tworzenia , a na pamiątkę zostaną nam piękne zdjęcia (na nich Ty i Ja) oraz film backstage od @ewasiniarska 🌟 Zachęcam wszystkich do licytowania . Gwarantuje, że warto ...:) #wośp #rzeczyodserca #ktowylicytujetenniepożałuje #będzieradocha 🌟🌟🌟

Post udostępniony przez Edyta Herbuś (@edytaherbus)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.