URODZINY GWIAZD

Piękna uwodzicielka w życiu i na parkiecie. Edyta Herbuś kończy 38 lat!

Zobacz, jak się zmieniała!

Olga Figaszewska 26 lutego 2019 13:51

W 2010 roku Edyta Herbuś mówiła nam: „Życie to nie jest dla mnie gra ani udawanie. Zawsze słucham intuicji. Podążam za marzeniami. Wiele lat poświęciłam tańcowi, uważałam, że jest najpiękniejszym sposobem wyrażenia emocji”. Nieprzeciętna uroda i talent - to jej znaki rozpoznawcze. Nie boi się nowych wyzwań, nie poddaje przeciwnościom losu. Mówi, że szczęście jest dane każdemu. Ale trzeba mieć odwagę po nie sięgnąć.

Edyta Herbuś obchodzi urodziny!

Tancerka, aktorka, jedna z najpiękniejszych polskich gwiazd. W tańcu osiągnęła niemal wszystko – zdobyła kilkanaście mistrzowskich tytułów, w 2008 roku, wraz z Marcinem Mroczkiem, wygrała taneczną Eurowizję. Grała w serialach, zadebiutowała na scenie Teatru Wielkiego w głośnej inscenizacji „Traviaty”. To zawsze poprzez taniec próbowała wyrazić samą siebie, jednak gra na scenie daje ku temu większe możliwości: „Poszukiwanie odmiennych stanów, zgłębianie jego tajników jest jak operacja na otwartym sercu”, mówiła.

Ma opinię jednej z najpiękniejszych Polek. Według Edyty Herbuś uroda pomaga w zdobyciu sławy jednak jest dość złudna: „Piękny człowiek to ktoś zbudowany z jasnych myśli, pozytywnych emocji, dobrych intencji. Piękno to harmonia, życie w zgodzie ze sobą, dawanie siebie innym. To, co widać dookoła nas, jest tylko lustrem naszego wnętrza. Widziała pani kiedyś twarze starych ludzi, które zastygają w uśmiechu? To jest piękno, które podziwiam”.

Czym jest szczęście dla Edyty Herbuś?

„Szczęście jest dane każdemu, tylko boimy się po nie sięgnąć. Życie ma w sobie ogromny potencjał. Jest szansą. Naszym największym wrogiem, niestety, jesteśmy my sami. To ukryte w podświadomości demony, które szepczą nam do ucha i budzą się, kiedy poczują strach. Nie powiem niczego oryginalnego, ale wiara jest wszystkim. To dzięki niej zataczamy horyzont naszych możliwości. Wytyczamy drogę, którą pójdziemy” - wyznała w 2010 roku. Najszczęśliwsza jest kiedy kocha i czuje się kochana, gdy ufa i pragnie. To dla niej uczucie szczególnego rodzaju wolności.

Zobacz jak Edyta Herbuś zmieniała się w sesjach dla VIVY!. Po raz pierwszy wystąpiła na łamach naszego pisma w 2005 roku. ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.