Dorota Szelągowska, VIVA! 2020
Fot. Iza Grzybowska
Uroda gwiazd

Dorota Szelągowska pokazała się bez makijażu. Fani nie kryli zaskoczenia

"Lepiej wyglądałam 10 lat i 10 kilogramów temu"

Aleksandra Frankowska 25 stycznia 2024 14:27
Dorota Szelągowska, VIVA! 2020
Fot. Iza Grzybowska

Kariera medialna Doroty Szelągowskiej bardzo się rozwija. Aktualnie zaangażowała się w nowy projekt "Masterchefa". Za kulisami programu mogliśmy zobaczyć ją w wersji bez makijażu, całkowicie saute. Jak wygląda?

ZOBACZ TEŻ: W pracy i w życiu tworzą duet idealny, nie myślą o ślubie. Historia miłości Anity Sokołowskiej i Bartosza Frąckowiaka

Dorota Szelągowska bez makijażu

Gwiazda należy do osób, które bardzo cenią sobie naturalność i urodę, która nie jest nadmiernie podkreślana przez kosmetyki czy medycynę estetyczną. Niedawno Szelągowska opublikowała na swoim profilu nagranie w wersji saute. Chwilę później makijażyści mieli dopiero przygotować ją do nagrania. 

"W moim wypadku świetny wygląd to wyłącznie kwestia talentu. Bynajmniej nie mojego. A państwo się lubią w wersji sauté? Bez mejkapu znaczy? Tylko mi tu nie ściemniać! Bo ja, mimo wszystko, tak" - pisała Szelągowska na Instagramie.

Dorota Szelągowska
Fot. Dorota Szelągowska

Fani zachwyceni urodą Szelągowskiej

Nagranie rozeszło się w sieci bardzo szybko. Fani nie kryli zachwytu nad urodą prowadzącej oraz naturalnością. W obliczu Instagrama i filtrów, które można w kilka sekund nałożyć na twarz, takie obrazy cieszą obserwatorów gwiazd. Dzięki nim nie dążą oni do perfekcji, tylko akceptują siebie takimi, jakimi są. Dorota Szelągowska bez skrępowania pokazuje, jak wygląda bez makijażu i to w niej uwielbiamy! 

Dorota Szelągowska
Fot. VIPHOTO/East News

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.