Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska
Z ŻYCIA GWIAZD

Dorota Szelągowska gorzko o rozstaniu z Adamem Sztabą. „To był najbardziej bolesny moment w moim życiu"

„To był rozwód po 11 latach", dodała

Karol Sowa 14 sierpnia 2023 10:01
Dorota Szelągowska, Viva! 8/2020
Fot. Iza Grzybowska

Ich związek miał przetrwać każdy kryzys. Niestety, po 11 latach wspólnego życia Dorota Szelągowska i Adam Sztaba postanowili się rozstać, zachowując przy tym bardzo dobre stosunki. Niedawno ulubienica widzów kolejny raz wróciła pamięcią do bolesnych doświadczeń...

Dorota Szelągowska i Adam Sztaba — historia miłości i nagłe rozstanie

Przed laty uchodzili za najpiękniejszą parę w polskim show-biznesie. Dorota Szelągowska i Adam Sztaba przez kilkanaście lat tworzyli zgrany duet. I choć w 2013 roku oboje stanęli na ślubnym kobiercu, dwa lata później postanowili się rozstać i pójść swoimi drogami. Udowodnili jednak, że mimo wszystko można zachować dobre i przyjacielskie stosunki. Do dzisiaj oboje mówią o sobie z szacunkiem. „Poznaliśmy się, gdy byłam młoda, razem się zmienialiśmy. Decyzję o rozstaniu podjęliśmy wspólnie. Dziś oboje jesteśmy w nowych związkach, oboje mamy dzieci”, zwierzyła się jakiś czas temu w Twoim Stylu. 

„Adam wychowywał Antka, odkąd ten skończył rok. To jest fantastyczne. Nadal mają ze sobą kontakt i zawsze będę mu za to wdzięczna", dodawała w podkaście Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego. „To był bardzo ważny facet w moim życiu. Cudownie, że jest z Agą i mają super dziecko. Aga też jest ekstra i oboje bardzo do siebie pasują. Ja w ogóle lubię, jak moim byłym jest dobrze. Jakbym o nich źle myślała, to bym miała jakąś taką opcję, że siebie i tego czasu, który im poświęciłam, nie szanuję", skwitowała kilka miesięcy temu.

CZYTAJ TEŻ: „Córka nie wpuszcza mnie do swojego świata''. Trudna relacja Agaty Młynarskiej z mamą Adrianną Godlewską

Dorota Szelągowska, Adam Sztaba
Fot. Teodor Ryszkus / Forum

Dorota Szelągowska wspomina związek z Adamem Sztabą

W niedawnej rozmowie z Żurnalistą ulubienica publiczności kolejny raz wróciła pamięcią do wspólnych chwil z Adamem. Dodała również, że rozstanie było najbardziej bolesnym doświadczeniem w życiu. „Najbardziej bolesnym momentem w moim życiu był mój drugi rozwód. To był rozwód po 11 latach życia, pożegnanie ze statusem quo, z całym dotychczasowym życiem, z przyjaciółmi... 11 lat życia i to bardzo ważnych, takich, kiedy dorastasz, kształtujesz się. Myślę, że to było takie moje największe zderzenie z innymi ludźmi, ze światem, jak on wygląda", mówiła.

Podkreśliła również, że w tamtym czasie zawiodła się na kilku osobach. „Najpierw było ogromne rozczarowanie światem i ludźmi. Tym, że ludzie gadają, są nielojalni, a potem zrozumiałam, że świat taki jest i ludzie po prostu gadają. Nawet jeśli nie chcą powiedzieć czegoś złego, to tak jest czasami, że ktoś coś powiedział komuś", podsumowała w rozmowie z Żurnalistą. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Córka Macieja Dowbora i Joanny Koroniewksiej skończyła 14 lat. Na urodzinach w Hiszpanii pojawił się niespodziewany gość

Dorota Szelągowska
Fot. PIOTR KAMIONKA/REPORTER

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.