Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor, Viva! 7/2022
Fot. MARLENA BIELINSKA
DZIECI GWIAZD

Córka Macieja Dowbora i Joanny Koroniewksiej skończyła 14 lat. Na urodzinach w Hiszpanii pojawił się niespodziewany gość

Fani nie kryli zaskoczenia

Karol Sowa 14 sierpnia 2023 08:56
Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor, Viva! 7/2022
Fot. MARLENA BIELINSKA

Nie jest tajemnicą, że Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska mają drugi dom w pięknej i słonecznej Hiszpanii. Małżonkowie niedawno wyremontowali wszystkie wnętrza i obecnie przebywają tam ze swoimi dziećmi. Co więcej, niedawno odwiedziła ich Katarzyna Dowbor, która wraz z najbliższymi świętowała 14. urodziny wnuczki. 

Joanna Koroniewska i  Maciej Dowbor świętują 14. urodziny córki

Z relacji na Instagramie wynika, że cała rodzina doskonale się bawiła. Co więcej, dumni rodzice opublikowali urocze zdjęcie z córką. Fotografię oprawili następującymi słowami: „Nasza mała córeczka kończy dziś 14 lat! Nasza niezwykła dziewczyno! Spełniaj swoje najskrytsze marzenia i pamiętaj — jesteśmy z Tobą zawsze i na zawsze. Kochamy nie tylko za, ale pomimo. Ale przede wszystkim wiemy jedno — w gąszczu bylejakości, słabych wzorców i wartości wyrastasz naprawdę na fajnego, mądrego i ciekawego człowieka. Dlatego się nie zmieniaj", czytamy. 

CZYTAJ TEŻ: Tomasz Kammel pokazał wiele lat młodszego brata. Fryderyk na co dzień mieszka za granicą

Joanna Koroniewska, Maciej Dowbor, Katarzyna Dowbor
Fot. MARIUSZ GRZELAK/REPORTER

Katarzyna Dowbor świętuje urodziny wnuczki

Na uroczystości nie mogło zabraknąć też babci 14-latki — Katarzyny Dowbor, która również zamieściła w sieci zdjęcie z solenizantką. „Kto by pomyślał, że moja malutka Janeczka tak szybko urośnie! Prawie kobieta i już nastolatka — 14 lat! Piękny wiek! Babcia bardzo Cię kocha i bardzo, bardzo wierzy w to, że wszystko, o czym zamarzysz, się spełni!", napisała. 

Pod fotografią pojawiło się wiele ciepłych i pięknych słów, między innymi od Joanny Koroniewskiej. „Ale fajnie, że mogliśmy być razem Mamo!", czytamy. 

My również dołączamy się do pięknych życzeń. 

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Krystyna Loska celebrowała 86. urodziny w doborowym towarzystwie! Okazja była wyjątkowa

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.