Fot. Marcin Dlawichowski / Forum
z życia gwiazd

Krystyna Loska celebrowała 86. urodziny w doborowym towarzystwie! Okazja była wyjątkowa

Grażyna Torbicka sprawiła mamie wspaniałą niespodziankę

Marcjanna Maryszewska 13 sierpnia 2023 15:05
Fot. Marcin Dlawichowski / Forum

O tym, że Grażyna Torbicka jest córką słynnej Krystyny Loski, bardzo długo nie wiedział nikt. Panie są ze sobą bardzo blisko i starają się spędzać jak najwięcej czasu razem. Niestety czasem zobowiązania zawodowe dziennikarki stają jej na przeszkodzie, aby złożyć wizytę najbliższym... Dlatego ubiegły weekend był dla nich szczególnie ważny!

Grażyna Torbicka zabrała mamę do luksusowej restauracji. Tak świętowała jej urodziny

Zaledwie w ubiegłym tygodniu Grażyna Torbicka zakończyła sprawy związane z zamknięciem Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi w Kazimierzu Wolnym. Przypomnijmy, że dziennikarka od lat jest dyrektorką artystyczną imprezy, która w tym roku rozpoczęła się 29 lipca, a jej uroczysty finał nastąpił 6 sierpnia. Nic dziwnego zatem, że miała sporo zobowiązań zawodowych na głowie... Niestety pokryły się one z urodzinami Krystyny Loski, czyli jej mamy — ikona dziennikarstwa oraz jedna z najsłynniejszych polskich prezenterek telewizyjnych pod koniec lipca skończyła 86 lat.

CZYTAJ TAKŻE: Tomasz Kammel pokazał wiele lat młodszego brata. Fryderyk na co dzień mieszka za granicą

Aby nadrobić stracony czas, Grażyna Torbicka stanęła na wysokości zadania. Na szczęście ważną uroczystość udało się przełożyć na inny termin, a fotoreporterzy przyłapali dziennikarkę niosącą gigantyczny bukiet białych róż przeznaczonych dla ukochanej mamy. Następnie przybyła główna gwiazda tego wieczoru — elegancko ubrana Krystyna Loska stawiła się na rodzinne spotkanie wsparta na ramieniu swojego zięcia Adama Torbickiego. W tak kameralnym gronie udali się na obiad do restauracji. Całej trójce dopisywały doskonałe nastroje! 

Fot. Pudelek.pl

Grażyna Torbicka i Krystyna Loska — relacja mamy i córki

Choć przed laty była jedną z najpopularniejszych prezenterek telewizyjnych, ponad karierę zawsze stawiała rodzinę. "Kiedy kończyłam pracę, jechałam do domu i ważny był dom, a nie telewizja. Uważam, że robiłam dobrze, bo to mi cały czas procentuje", przyznała Krystyna Loska w rozmowie z Aleksandrą Szarat. Od zawsze najważniejsza była dla niej córka Grażyna. Ona z kolei długo nie była świadoma, czym tak naprawdę zajmuje się jej mama. Pewnego dnia przeżyła prawdziwy szok.

"Pamiętam pewien poranek, kiedy zobaczyłam na drzwiach szafy zawieszoną sukienkę, w której mama poprzedniego dnia wystąpiła na spikerskim dyżurze w telewizji i w której zapowiadała dobranockę. »O, a wczoraj pani w telewizji miała taką samą«, powiedziałam. Gdy odkryłam, że to jednak sukienka mamy, dotarło do mnie, że moja mama to ta pani z telewizji. Ale to stało się stosunkowo późno" — opowiadała w wywiadzie dla Zwierciadła.

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Artur Barciś jest dumny ze swojego syna. Czy Franciszek poszedł w ślady znanego taty? 

Grażyna Torbicka wspomina swoje dzieciństwo jako cudowny czas, pełen miłości i zaufania ze strony rodziców. Jednak w kolejnych latach jej relacje z mamą nieco się rozluźniły — najpierw poróżniły je kwestie ścieżki zawodowej, później wczesnego zamążpójścia, przed którym ostrzegała ją Krystyna Loska. "Mama próbowała tłumaczyć mi, że jestem za młoda. Na co odpowiedziałam jej, że kiedy ona wychodziła za mąż, była o rok młodsza", zwierzała się dziennikarka. Lepiej czuła się w towarzystwie taty. Ale to już przeszłość, dziś panie znów mogą na sobie polegać.  

Grażyna Torbicka, Krystyna Loska, 12.06.2018

Fot. Marta Ewa Wroblewska / Studio69 / Forum

Krystyna Loska, Grażyna Torbicka, Warszawa, 06.04.2013

Fot. Marcin Dlawichowski / Forum

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.