Artur Barciś z synem Franciszkiem Barcisiem, 2003
Fot. Marek Szymanski / Forum
O TYM SIĘ MÓWI

Artur Barciś pokazał syna. Aktor jest dumny z osiągnięć Franciszka

Czy pociecha poszła w ślady znanego taty?

Olga Figaszewska 10 maja 2022 16:00
Artur Barciś z synem Franciszkiem Barcisiem, 2003
Fot. Marek Szymanski / Forum

Artur Barciś należy do grona najpopularniejszych i najbardziej lubianych polskich aktorów. O artyście mówi się najczęściej w kontekście jego zawodowych osiągnięć. Zaskarbił sobie sympatię widzów rolami w Znachorze, Człowieku z żelaza, Krótkim filmie o miłości, Tulipanie, Ranczu czy Miodowych latach. Artur Barciś rzadko uchyla rąbka tajemnicy na temat życia prywatnego i nie opowiada w mediach o swojej rodzinie. Tym razem zrobił wyjątek i pojawił się wraz z synem w programie Krzysztofa Ibisza. Kim jest jedyne dziecko aktora?

Syn Artura Barcisia. Kim jest Franciszek Barciś?

Artur Barciś wraz z ukochaną żoną, Beatą Barciś tworzą wspaniały związek. Ukochana aktora jest montażystką filmową i telewizyjną. Poznali się na planie serialu Pan na Żuławach i od tamtej pory są nierozłączni. To była miłość od pierwszego wejrzenia. Wspólnie doczekali się jedynego syna. Franciszek od czasu do czasu pojawiał się w towarzystwie taty na czerwonym dywanie. Teraz wystąpili razem w programie Demakijaż.

Zobacz też: Artur Barciś i jego żona Beata od lat dają sobie miłość i wsparcie

Artur Barciś z synem Franciszkiem Barcisiem, 2003
Fot. Marek Szymanski / Forum

Artur Barciś z synem Franciszkiem Barcisiem, 2003 rok

Artur Barciś, Franciszek Barciś, Premiera spektaklu pt. Mayday, 2012
Fot. VIPHOTO/East News

Artur Barciś, Franciszek Barciś, Premiera spektaklu pt. Mayday, 2012

Aktor jest niesamowicie dumny z osiągnięć syna i cieszy się jego szczęściem. Franciszek ma dziś 33 lata i jest absolwentem Szkoły Filmowej w Łodzi. W 2014 roku ożenił się z ukochaną,  Joanną Żydowicz (córką Marka Żydowicza), a owocem ich miłości jest synek Gustaw.  Pociecha jest oczkiem w głowie pary. „Jestem bardzo szczęśliwy, wybranka mojego syna jest wspaniałą kobietą, cudowną dziewczyną. Zawsze chciałem mieć córkę i mam”, komentował Artur Barciś w jednym z wywiadów.

W przeciwieństwie do znanego ojca nie związał swojej przyszłości z aktorstwem, ale podobnie jak mama, został montażystą i zajmuje się grafiką komputerową.  Z pasją podchodzi do swojej pracy.

W ostatnim czasie, Artur Barciś i jego syn Franciszek byli gośćmi programu Demakijaż. W rozmowie z  Krzysztofem Ibiszem otworzyli się na temat łączącej ich więzi. Odcinek z udziałem taty i syna nie został jeszcze opublikowany, ale wiadomo, że  panowie opowiedzieli o pasjach, inspiracjach i rodzinnych relacji.

Czy Franciszek jest podobny do taty? Arturowi Barcisiowi i Franciszkowi Barcisiowi życzymy wszystkiego, co najlepsze!

Czytaj też: Agnieszkę Osiecką i Bułata Okudżawę łączyła liryczna sympatia  

Content Manager 3.0
Fot. Podlewski/AKPA

Artur Barciś i Franciszek Barciś w programie Demakijaż, 2022 rok 

Artur Barciś w programie Demakijaż, 2022
Fot. Podlewski/AKPA

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.