Dawid Podsiadło, VIVA! Listopad 2015
Fot. Łukasz Ziętek
FRYZURY GWIAZD

Dawid Podsiadło przeszedł radykalną metamorfozę! Wygląda jak gwiazda lat 80.

Fani artysty przecierają oczy ze zdumienia

Konrad Szczęsny 24 lipca 2021 18:04
Dawid Podsiadło, VIVA! Listopad 2015
Fot. Łukasz Ziętek

Uwielbia zaskakiwać i eksperymentować! Dawid Podsiadło od lat udowadnia, że spoczywanie na laurach nie jest w jego stylu. Z powodzeniem wydaje kolejne płyty i single, które pokrywają się platyną i diamentem. Teraz młody artysta pojawił się na festiwalu Open'er w Gdyni i... zaszokował wizerunkiem! Metamorfoza 28-latka robi ogromne wrażenie... Fani porównują go do Krzysztofa Krawczyka.

Dawid Podsiadło – złoty chłopak polskiej piosenki

Od czasu zwycięstwa w drugiej polskiej edycji programu „X Factor” w 2012 roku nie może narzekać na nudę. Pochodzący z Dąbrowy Górniczej wokalista wydał trzy albumy studyjne, z czego wszystkie pokryły się diamentem. Takie single, jak „Nieznajomy”, „Trójkąty i kwadraty” czy „Małomiasteczkowy” podbiły listy przebojów i zyskały status megahitów. Dawid Podsiadło jest uznawany za najzdolniejszego artystę młodego pokolenia, który bije wszelkie możliwe rekordy. 

Razem z innymi kolegami i koleżankami zaangażowany jest również w projekt „Męskie granie”. Po luzowaniu obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa mógł także – podobnie jak inni przedstawiciele branży muzycznej – wrócić do koncertowania. I tak był jedną z gwiazd, która swoim występem uświetniła Open'er Festiwal. Dał kapitalny występ, który gromkimi brawami oklaskiwała publiczność. Jednak to, co zwróciło uwagę zgromadzony, to... nowa fryzura artysty!

Czytaj także: Rozczarowany Dawid Podsiadło zwrócił się do Kingi Dudy. Padły gorzkie słowa

Dawid Podsiadło zmienił fryzurę. Wygląda jak gwiazda lat 80.

Fanom i mediom do tej pory kojarzył się z burzą czarnych loków. Na jego głowie od czasu do czasu można było też zobaczyć czapkę, ale fryzurę, którą zaprezentował w Gdyni, śmiało można nazwać naprawdę radykalną metamorfozą!

Internauci nie mają wątpliwości, że Dawid Podsiadło postanowił wizerunkowo nawiązać do lat 80. Rytmy z tamtej dekady są obecnie na topie, podobnie jak kojarzące się z nią stylizacje. Także zwycięzca „X Factora” postanowił podążyć z duchem czasu i zaprezentował fryzurę „na czeskiego piłkarza”. O co dokładnie chodzi? O znaczne skrócenie włosów z przodu i pozostawienie długich z tyłu i po bokach. Internauci w komentarzach żartują, że za sprawą ostrego cięcia 28-latek upodobnił się do zmarłego w kwietniu tego roku Krzysztofa Krawczyka!

Zdjęcia, które pojawiły się na profilu Open'er Festiwal zaskoczyły wszystkich! Jak Tobie podoba się taka zmiana wizerunku Dawida Podsiadły?  

Czytaj także: „Proszę nie mieszać dwóch rzeczywistości”. Kancelaria Prezydenta RP o słowach Dawida Podsiadło

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?