czy Rihanna jest w ciąży? stylizacje 2019
Fot. Getty Images
O tym się mówi

Czy Rihanna znowu padła ofiarą przemocy domowej? To zdjęcie szokuje!

Gwiazda ma pokiereszowaną twarz!

Redakcja VIVA! 8 września 2020 19:29
czy Rihanna jest w ciąży? stylizacje 2019
Fot. Getty Images

Do internetu trafiło zdjęcie Rihanny, które wywołało lawinę spekulacji. Fani martwią się, że znów padła ofiarą przemocy domowej. To już nie pierwszy raz kiedy zdjęcia Rihanny szokują i zastanawiają. Co złego tym razem dzieje się w życiu gwiazdy?

Co się dzieje w życiu Rihanny? Czy została pobita, a może to wypadek?

W miniony weekend znana gwiazda Rihanna była widziana w okolicach popularnej restauracji Giorgio Baldi w Santa Monica. Piosenkarka siedziała w swoim aucie, starając się nie rzucać w oczy. Być może miała ważny powód. Twarz 32-latki była pokryta opuchlizną i siniakami. Oczywiście w okolicy krążyli paparazzi i niedługo potem w sieci wylądowało niepokojące zdjęcie. Naturalnie natychmiast pojawiły się spekulacje zaniepokojonych internautów. Obawy były uzasadnione, pamiętamy co w 2009 roku zrobił wokalistce jej ówczesny chłopak Chris Brown. Nic więc dziwnego, że Magazyn People poprosiło agenta gwiazdy o komentarz. Okazuje się, że znana gwiazda miała wypadek na skuterze elektrycznym, maszyna przekoziołkowała, stąd obrażenia na twarzy wokalistki. Sami zobaczcie zdjęcie Rihanny.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#Rihanna ❤️🔥

Post udostępniony przez Rihanna🔵 (@badgal__rihanna)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

She’s so cute 🥰

Post udostępniony przez Rihanna🔵 (@badgal__rihanna)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Love This ❤️

Post udostępniony przez Rihanna🔵 (@badgal__rihanna)

TAGI #Rihanna

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.