czy Rihanna jest w ciąży? stylizacje 2019
Fot. Getty Images
O tym się mówi

Czy Rihanna znowu padła ofiarą przemocy domowej? To zdjęcie szokuje!

Gwiazda ma pokiereszowaną twarz!

Redakcja VIVA! 8 września 2020 19:29
czy Rihanna jest w ciąży? stylizacje 2019
Fot. Getty Images

Do internetu trafiło zdjęcie Rihanny, które wywołało lawinę spekulacji. Fani martwią się, że znów padła ofiarą przemocy domowej. To już nie pierwszy raz kiedy zdjęcia Rihanny szokują i zastanawiają. Co złego tym razem dzieje się w życiu gwiazdy?

Co się dzieje w życiu Rihanny? Czy została pobita, a może to wypadek?

W miniony weekend znana gwiazda Rihanna była widziana w okolicach popularnej restauracji Giorgio Baldi w Santa Monica. Piosenkarka siedziała w swoim aucie, starając się nie rzucać w oczy. Być może miała ważny powód. Twarz 32-latki była pokryta opuchlizną i siniakami. Oczywiście w okolicy krążyli paparazzi i niedługo potem w sieci wylądowało niepokojące zdjęcie. Naturalnie natychmiast pojawiły się spekulacje zaniepokojonych internautów. Obawy były uzasadnione, pamiętamy co w 2009 roku zrobił wokalistce jej ówczesny chłopak Chris Brown. Nic więc dziwnego, że Magazyn People poprosiło agenta gwiazdy o komentarz. Okazuje się, że znana gwiazda miała wypadek na skuterze elektrycznym, maszyna przekoziołkowała, stąd obrażenia na twarzy wokalistki. Sami zobaczcie zdjęcie Rihanny.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#Rihanna ❤️🔥

Post udostępniony przez Rihanna🔵 (@badgal__rihanna)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

She’s so cute 🥰

Post udostępniony przez Rihanna🔵 (@badgal__rihanna)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Love This ❤️

Post udostępniony przez Rihanna🔵 (@badgal__rihanna)

TAGI #Rihanna

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.