Czy Catherine Zeta-Jones robiła operacje plastyczne?
Fot. East News, Getty Images
Ze świata urody

Catherine Zeta-Jones wygląda koszmarnie! Czy pójdzie w ślady Demi Moore?

Obie gwiazdy nie znają umiaru w kwestii odmładzania...

Marta Cieplak 2 marca 2021 13:28
Czy Catherine Zeta-Jones robiła operacje plastyczne?
Fot. East News, Getty Images

Podczas niedzielnej gali rozdania Złotych Globów w Los Angeles oczy wszystkich obserwatorów skupiły się nie tylko na laureatach tych prestiżowych nagród, ale także na żonie Michael Douglasa. Catherine Zeta-Jones wyglądała bowiem tak źle, że niektórzy mieli problem z jej rozpoznaniem! To kolejny przykład po Demi Moore, a więc koleżance po fachu, że niektóre gwiazdy Hollywood nie znają umiaru w kwestii odmładzania. Efekt? Zamiast wyglądać lepiej, przypominają własne karykatury! Jakim zabiegom poddała się Catherine Zeta-Jones? Czy chodzi tylko o botoks? Już tłumaczymy.

Czy Catherine Zeta-Jones przesadziła z botoksem?

Gdy patrzymy na twarz aktorki wyraźnie widać, że spora jej część jest praktycznie nieruchoma i nienaturalnie wygładzona. To zapewne zasługa botoksu. Ale to nie wszystkie zmiany! Bo dobrze podany jad kiełbasiany powinien być praktycznie niewidoczny, a tutaj zmiany są ogromne i to niestety nie na jej korzyść. My możemy snuć domysły na temat wykonanych procedur, ale woleliśmy znaleźć informacje u źródła. Okazuje się, że amerykański chirurg plastyczny Dr Youn już wypowiedział się dla Radar na ten temat: 

Catherine Zeta-Jones ofiarą botoksu?
Fot. halayalex

Inni lekarze wskazują też od lat, że Zeta-Jones miała nawet wszczepiane implanty w policzki i lifting oczu, a konkretnie brwi. A przecież jeszcze niedawno zapewniała w wywiadach, że nie miała żadnej operacji i że jej uroda to zasługa genów, ochrony przed słońcem, oleju arganowego i... picia dużej ilości wody.

Jeśli chodzi o operacje plastyczne, to miała co do nich dość luźne podejście:

Operacje plastyczne zupełnie mnie nie interesują. Wbrew opiniom innych nigdy żadnej nie robiłam. Ale nie jestem im przeciwna. Ale jeśli poczuję, że chcę ją zrobić, to zrobię, mówiła w jednym z wywiadów w 2016 roku.

Co o tym myślicie? My już boimy się, jak gwiazda będzie wyglądała za kilka lat, jeśli nie zatrzyma tych zmian teraz. A przynajmniej nie zmieni lekarza!

Pamiętacie, jaka była naturalnie piękna? 

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.