Czy Catherine Zeta-Jones robiła operacje plastyczne?
Fot. East News, Getty Images
Ze świata urody

Catherine Zeta-Jones wygląda koszmarnie! Czy pójdzie w ślady Demi Moore?

Obie gwiazdy nie znają umiaru w kwestii odmładzania...

Marta Cieplak 2 marca 2021 13:28
Czy Catherine Zeta-Jones robiła operacje plastyczne?
Fot. East News, Getty Images

Podczas niedzielnej gali rozdania Złotych Globów w Los Angeles oczy wszystkich obserwatorów skupiły się nie tylko na laureatach tych prestiżowych nagród, ale także na żonie Michael Douglasa. Catherine Zeta-Jones wyglądała bowiem tak źle, że niektórzy mieli problem z jej rozpoznaniem! To kolejny przykład po Demi Moore, a więc koleżance po fachu, że niektóre gwiazdy Hollywood nie znają umiaru w kwestii odmładzania. Efekt? Zamiast wyglądać lepiej, przypominają własne karykatury! Jakim zabiegom poddała się Catherine Zeta-Jones? Czy chodzi tylko o botoks? Już tłumaczymy.

Czy Catherine Zeta-Jones przesadziła z botoksem?

Gdy patrzymy na twarz aktorki wyraźnie widać, że spora jej część jest praktycznie nieruchoma i nienaturalnie wygładzona. To zapewne zasługa botoksu. Ale to nie wszystkie zmiany! Bo dobrze podany jad kiełbasiany powinien być praktycznie niewidoczny, a tutaj zmiany są ogromne i to niestety nie na jej korzyść. My możemy snuć domysły na temat wykonanych procedur, ale woleliśmy znaleźć informacje u źródła. Okazuje się, że amerykański chirurg plastyczny Dr Youn już wypowiedział się dla Radar na ten temat: 

Catherine Zeta-Jones ofiarą botoksu?
Fot. halayalex

Inni lekarze wskazują też od lat, że Zeta-Jones miała nawet wszczepiane implanty w policzki i lifting oczu, a konkretnie brwi. A przecież jeszcze niedawno zapewniała w wywiadach, że nie miała żadnej operacji i że jej uroda to zasługa genów, ochrony przed słońcem, oleju arganowego i... picia dużej ilości wody.

Jeśli chodzi o operacje plastyczne, to miała co do nich dość luźne podejście:

Operacje plastyczne zupełnie mnie nie interesują. Wbrew opiniom innych nigdy żadnej nie robiłam. Ale nie jestem im przeciwna. Ale jeśli poczuję, że chcę ją zrobić, to zrobię, mówiła w jednym z wywiadów w 2016 roku.

Co o tym myślicie? My już boimy się, jak gwiazda będzie wyglądała za kilka lat, jeśli nie zatrzyma tych zmian teraz. A przynajmniej nie zmieni lekarza!

Pamiętacie, jaka była naturalnie piękna? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?