Czy Demi Moore miała operacje plastyczne
Fot. East News
O tym się mówi

Demi Moore udzieliła szczerego wywiadu po pokazie Fendi. Jak wyglądała?

Co się stało z twarzą aktorki?

Redakcja VIVA! 4 lutego 2021 19:45
Czy Demi Moore miała operacje plastyczne
Fot. East News

Demi Moore to nie tylko znana aktorka, to ikona Hollywood. Gwiazda w latach 90. została okrzyknięta najpiękniejszą kobietą na świecie, a filmy z jej udziałem cieszyły się ogromną popularnością. Gwiazda słynęła z naturalnego piękna i niezwykłego talentu aktorskiego. Potrafiła zmieniać się do ról, nie do poznania i za każdym razem uwodzić kobiecym pięknem. Trudno zapomnieć takie filmy jak: Duch, Niemoralna propozycja czy W sieci. Jedną z najbardziej wyrazistych ról, w którą się wcieliła była Erin Grant w filmie Striptiz. O tym filmie mówił cały świat. Demi była wówczas najbardziej pożądaną aktorką i kobietą. Mimo upływu lat Demi Moore nadal jest bardzo atrakcyjną kobietą, chociaż od jakiegoś czasu mówi się o jej rozchwianiu emocjonalnym i operacjach plastycznych, którym się poddaje.

Demi Moore na pokazie Fendi 2021 - co się stało z jej twarzą?

Gwiazda zawsze bardzo lubiła modę i styl, dlatego nie ma w tym nic zaskakującego, że przyjęła propozycja wzięcia udziału w pokazie mody. Wcieliła się w modelkę podczas pokazu Fendi, co jak przyznała na swoim Instagramie, było jej marzeniem z dzieciństwa. Aktorka opublikowała w sieci nagranie ze swojego debiutu. Niestety komentarze fanów były wyjątkowo nieprzyjemne. Twarz Demi Moore była nie do poznania! Fani zastanawiali się, czy to wpadka makijażysty, czy nieudana operacja plastyczna.

„Co się stało Demi Moore?”

„Kto jej to zrobił”?

„Czy Demi miała operację?”

Demi Moore udzieliła wywiadu po pokazie Fendi! Co powiedziała?

Tuż po kontrowersyjnym pokazie, aktorka udzieliła wywiadu topmodelce Naomi Campbell. Podczas rozmowy nie miała na sobie makijażu, miała czarne oprawki i wyglądała zupełnie normalnie. Chociaż większość wywiadu siedziała bokiem do kamery i bardzo rzadko zerkała w obiektyw. W rozmowie z super modelką opowiedziała o swoich przeżyciach związanych z pokazem. Czy to rzeczywiście była jedynie charakteryzacja do pokazu? Czy taki był pomysł i wizja projektantów, a na co dzień aktorka wygląda naturalnie i nie ma zmienionych rysów twarzy?

To było dla mnie wyjątkowe doświadczenie, ponieważ czułam, że chodzi o całą historię – nie tylko o ubrania. Czułam się magicznie i byłam tym niezwykle poruszona. Nigdy tego nie zapomnę – zdradziła Demi.

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.