Małgorzata Socha, Viva! 4/2012
Fot. Piotr Porębski
O tym się mówi

Nowe zdjęcie Małgorzaty Sochy wywołało burzę w internecie!

O co poszło?

Marta Cieplak 6 maja 2020 15:25
Małgorzata Socha, Viva! 4/2012
Fot. Piotr Porębski

Małgorzata Socha niedawno obchodziła 40 urodziny, ale nie zwalnia tempa! Nawet podczas pandemii, gdy wstrzymane są przedstawienia teatralne i nagrania seriali. Gwiazda zajmuje się dziećmi, porządkuje cały dom i garaż, a do tego regularnie ćwiczy z Ewą Chodakowską. Po ostatnim treningu wrzuciła swoje zdjęcie w stroju do ćwiczeń odsłaniającym nagi brzuch i ramiona. I nieoczekiwanie pod jej postem zrobiło się gorąco! O co poszło? W jakiej kwestii fani się ze sobą nie zgadzają?

Czy Małgorzata Socha jest już za szczupła?

Na zdjęciu Małgosia pozuje zupełnie bez makijażu, z odkrytym brzuchem i ramionami oraz w koczku, który po treningu jest w ewidentnym nieładzie. Widać, że podczas live z Ewą Chodakowską dała z siebie wszystko!

Pod zdjęciem natychmiast pojawiło się bardzo wiele komentarzy. Większość fanów nie może się nachwalić idealnej sylwetki aktorki i jej młodego wyglądu:

Bez makijażu jak nastolatka

Uwielbiam😍 pięknie Pani wygląda ❤️

Z wyglądu max 20 lat❤️ Pani Małgosiu jest Pani cudowną kobietą i aktorką zarazem

Ale pojawiły się też złośliwe komentarze odnoszące się do niedawnych urodzin aktorki, sugerujące, że na zdjęciu widać upływający czas...

Oj widać, że 40 minęła...

(...) jaka brzydka
 
I to właśnie pod tym komentarzem rozpętała się burza. Gwiazda przemilczała ten przykry komentarz, ale fanki pospieszyły z odsieczą:
 
Brzydka bo bez makijażu i ułożonych włosów?

Ta Pani ma swoje lata, dom, obowiązki i wygląda jak my wszystkie. Jest to piękne że potrafi się właśnie taką pokazać, normalna uśmiechnięta kobieta. A nie małpiszon z dziobem i doczepami na pokaz.

Naszym zdaniem to świetnie, że Małgosia pokazuje się zupełnie naturalna, bez grama makijażu i photoshopa. To motywuje inne kobiety do działania, dbania o siebie i ćwiczeń. W końcu aktorka urodziła trójkę dzieci, a figurę ma jak nastolatka! 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.