Małgorzata Socha, Viva! 08/2011
Fot. Rickard Sund
ZE ŚWIATA MODY

Małgorzata Socha w najmodniejszej dżinsowej kurtce sezonu!

Znajdziecie ją w kolekcji polskiej marki!

Redakcja VIVA! 11 marca 2020 20:29
Małgorzata Socha, Viva! 08/2011
Fot. Rickard Sund

Małgorzata Socha spędziła ostatnio wakacje, o których każdy marzy! Piaszczyste plaże, zachody słońca, zabawy nad basenem. Piękne chwile spędzone z rodziną aktorka dokumentowała na Instagramie. Na jednym ze zdjęć uwieczniła swój portret i opatrzyła podpisem:

Tęskniłam za takimi zachodami słońca… Buziaki z plaży!

Naszą uwagę zwróciła kurtka, w której do tego zdjęcia pozowała aktorka. To bardzo modny model z jasnego dżinsu ozdobiony kolorowymi naszywkami.

Małgorzata Socha w dżinsowej kurtce polskiej marki

Jakiej marki jest ta fantastyczna kurtka, zapytacie? Małgorzata Socha ułatwiła nam zadanie pisząc, że model pochodzi z najnowszej kolekcji polskiej marki Bizuu. My zaś sprawdziliśmy, że kosztuje on… 1299 złotych! Nie trzeba jednak tak się rujnować na modną dżinsową kurtkę. Znaleźliśmy dla was podobne modele w bardziej umiarkowanych cenach. Z pewnością sprawdzą się zbliżającą się wielkimi krokami wiosną i jakże wyczekiwanym latem. Zobaczcie! 

Małgorzata Socha na wakacjach w modnej dżinsowej kurtce polskiej marki Bizuu
Fot. Materiały prasowe

Zobaczcie podobne kurtki dżinsowe

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?