Małgorzata Socha, Viva! 08/2011
Fot. Rickard Sund
ZE ŚWIATA MODY

Małgorzata Socha w najmodniejszej dżinsowej kurtce sezonu!

Znajdziecie ją w kolekcji polskiej marki!

Redakcja VIVA! 11 marca 2020 20:29
Małgorzata Socha, Viva! 08/2011
Fot. Rickard Sund

Małgorzata Socha spędziła ostatnio wakacje, o których każdy marzy! Piaszczyste plaże, zachody słońca, zabawy nad basenem. Piękne chwile spędzone z rodziną aktorka dokumentowała na Instagramie. Na jednym ze zdjęć uwieczniła swój portret i opatrzyła podpisem:

Tęskniłam za takimi zachodami słońca… Buziaki z plaży!

Naszą uwagę zwróciła kurtka, w której do tego zdjęcia pozowała aktorka. To bardzo modny model z jasnego dżinsu ozdobiony kolorowymi naszywkami.

Małgorzata Socha w dżinsowej kurtce polskiej marki

Jakiej marki jest ta fantastyczna kurtka, zapytacie? Małgorzata Socha ułatwiła nam zadanie pisząc, że model pochodzi z najnowszej kolekcji polskiej marki Bizuu. My zaś sprawdziliśmy, że kosztuje on… 1299 złotych! Nie trzeba jednak tak się rujnować na modną dżinsową kurtkę. Znaleźliśmy dla was podobne modele w bardziej umiarkowanych cenach. Z pewnością sprawdzą się zbliżającą się wielkimi krokami wiosną i jakże wyczekiwanym latem. Zobaczcie! 

Małgorzata Socha na wakacjach w modnej dżinsowej kurtce polskiej marki Bizuu
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.