Małgorzata Socha, Viva! 08/2011
Fot. Rickard Sund
ZE ŚWIATA MODY

Małgorzata Socha w najmodniejszej dżinsowej kurtce sezonu!

Znajdziecie ją w kolekcji polskiej marki!

Redakcja VIVA! 11 marca 2020 20:29
Małgorzata Socha, Viva! 08/2011
Fot. Rickard Sund

Małgorzata Socha spędziła ostatnio wakacje, o których każdy marzy! Piaszczyste plaże, zachody słońca, zabawy nad basenem. Piękne chwile spędzone z rodziną aktorka dokumentowała na Instagramie. Na jednym ze zdjęć uwieczniła swój portret i opatrzyła podpisem:

Tęskniłam za takimi zachodami słońca… Buziaki z plaży!

Naszą uwagę zwróciła kurtka, w której do tego zdjęcia pozowała aktorka. To bardzo modny model z jasnego dżinsu ozdobiony kolorowymi naszywkami.

Małgorzata Socha w dżinsowej kurtce polskiej marki

Jakiej marki jest ta fantastyczna kurtka, zapytacie? Małgorzata Socha ułatwiła nam zadanie pisząc, że model pochodzi z najnowszej kolekcji polskiej marki Bizuu. My zaś sprawdziliśmy, że kosztuje on… 1299 złotych! Nie trzeba jednak tak się rujnować na modną dżinsową kurtkę. Znaleźliśmy dla was podobne modele w bardziej umiarkowanych cenach. Z pewnością sprawdzą się zbliżającą się wielkimi krokami wiosną i jakże wyczekiwanym latem. Zobaczcie! 

Małgorzata Socha na wakacjach w modnej dżinsowej kurtce polskiej marki Bizuu
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!