Małgorzata Socha, Viva! 08/2011
Fot. Rickard Sund
ZE ŚWIATA MODY

Małgorzata Socha w najmodniejszej dżinsowej kurtce sezonu!

Znajdziecie ją w kolekcji polskiej marki!

Redakcja VIVA! 11 marca 2020 20:29
Małgorzata Socha, Viva! 08/2011
Fot. Rickard Sund

Małgorzata Socha spędziła ostatnio wakacje, o których każdy marzy! Piaszczyste plaże, zachody słońca, zabawy nad basenem. Piękne chwile spędzone z rodziną aktorka dokumentowała na Instagramie. Na jednym ze zdjęć uwieczniła swój portret i opatrzyła podpisem:

Tęskniłam za takimi zachodami słońca… Buziaki z plaży!

Naszą uwagę zwróciła kurtka, w której do tego zdjęcia pozowała aktorka. To bardzo modny model z jasnego dżinsu ozdobiony kolorowymi naszywkami.

Małgorzata Socha w dżinsowej kurtce polskiej marki

Jakiej marki jest ta fantastyczna kurtka, zapytacie? Małgorzata Socha ułatwiła nam zadanie pisząc, że model pochodzi z najnowszej kolekcji polskiej marki Bizuu. My zaś sprawdziliśmy, że kosztuje on… 1299 złotych! Nie trzeba jednak tak się rujnować na modną dżinsową kurtkę. Znaleźliśmy dla was podobne modele w bardziej umiarkowanych cenach. Z pewnością sprawdzą się zbliżającą się wielkimi krokami wiosną i jakże wyczekiwanym latem. Zobaczcie! 

Małgorzata Socha na wakacjach w modnej dżinsowej kurtce polskiej marki Bizuu
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.