Elton John x Charlotte Tilbury
Fot. materiały prasowe
O tym się mówi

Charlotte Tilbury stworzyła kolekcję makijażu z Eltonem Johnem

Zyski z jej sprzedaży zasilą konto fundacji The Elton John AIDS Foundation

Marta Cieplak 13 października 2023 14:30
Elton John x Charlotte Tilbury
Fot. materiały prasowe

Charlotte Tilbury w tym roku postanowiła stworzyć świąteczną kolekcję makijażu, która niesie ze sobą przesłanie szerzenia miłości, radości i akceptacji. Dlatego do współpracy zaprosiła swojego przyjaciela, Eltona Johna! Zysk ze sprzedaży kosmetyków wesprze założoną przez niego fundację The Elton John AIDS Foundation.

Świąteczna kolekcja Charlotte Tilbury z Eltonem Johnem

Postać Eltona Johna, a szczególnie jego sceniczne stylizacje z lat 70., stały się dla makijażystki i założycielki marki inspiracją. Dlatego w kolekcji zobaczymy dużo koloru i blasku w duchu epoki disco.

„Elton John był dla mnie wielką inspiracją przez całe życie. To skarb narodowy, człowiek renesansu, kochany przez pokolenia geniusz muzyczny, kreator i oczywiście ikona mody. Przez lata spędziliśmy wiele wspólnych chwil (...) Pamiętam jak byłam zahipnotyzowana pewną magiczną nocą, gdy Elton śpiewał "Tiny Dancer" dla Kate Moss. Wtedy stało się dla mnie jasne, że musimy połączyć siły i stworzyć magiczną kampanię. Ponieważ tak jak makijaż, muzyka może zmienić twój nastrój, sposób myślenia i wnieść radość do życia. W tym sezonie chcę podarować magię wszystkim i wszędzie (...) Jestem dumna, że jako marka jesteśmy oficjalnym beauty partnerem The Rocket Fund - powered by Elton John Aids Foundation. Wierzę w robienie rzeczy, które zmienią świat. To najbardziej magiczna współpraca, jaką mogłam sobie wymarzyć. Chcemy zwrócić uwagę innych na osoby najbardziej zagrożone wirusem HIV i szerzyć świat pełen miłości, szczęścia i radości" - powiedziała Charlotte.

W kampanii obok Eltona Johna zobaczymy także całą plejadę gwiazd: Kate Moss, Jourdan Dunn, aktywistkę Michaelę Jae Rodriguez i wokalistkę Rinę Sawayama.

Elton John x Charlotte Tilbury
Fot. materiały prasowe

Kosmetyki z kolekcji świątecznej Charlotte Tilbury

Co znajdziemy w kolekcji? Przede wszystkim limitowane edycje pomadek „Rocket Lipstick" w kolorach „Rocket Girl" oraz „Ready for lust", a także zestaw do makijażu „Rock lips lip kit". Dostępny będzie także kalendarz adwentowy „Charlotte's Lucky Chest of Beauty Secrets", zestaw „Pillow Talk Dreams Come True", paleta „The Beautyverse" oraz paletka „Hollywood Blush & Glow Glide".

Ciekawą propozycją jest także czarna, welurowa kosmetyczka ozdobiona świecącymi gwiazdami!

Jeśli któryś z kosmetyków wpadł Ci w oko, spiesz się, bo pewnie szybko znikną ze sklepów! 

Elton John x Charlotte Tilbury
Fot. materiały prasowe

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.