Catherine Zeta-Jones, Carys Zeta-Jones
Fot. East News
Z życia gwiazd

Catherine Zeta-Jones i jej córka na najnowszym zdjęciu wyglądają jak bliźniaczki!

Takiego podobieństwa nikt się nie spodziewał!

Aleksandra Frankowska 21 lipca 2020 13:31
Catherine Zeta-Jones, Carys Zeta-Jones
Fot. East News

Jedna z największych aktorek Hollywood Catherine Zeta-Jones uchodzi za prawdziwą piękność od wielu lat. Aktorka, choć coraz starsza, nic się nie zmienia, a dodatkowe zmarszczki jedynie dodają jej kobiecości i uroku. Aktorka ze związku z Michaelem Douglasem ma również siedemnastoletnią już córkę Carys, która z roku na rok coraz bardziej przypomina swoją sławną mamę. Najnowsze zdjęcie na Instagramie gwiazdy zszokowało fanów, którzy zastanawiali się, czy przedstawia ono jej córkę, czy ją z dawnych lat!

Catherine Zeta-Jones pokazała córkę na Instagramie

Zdjęcie, które opublikowała Zeta-Jones przedstawia jej nastoletnią córkę Carys, która zaczyna stawiać pierwsze kroki w show-biznesie. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 130 tys. osób. Na fotografii swojej mamy, nastolatka do złudzenia przypomina ją z młodości! Dziewczyna z pewnością mogłaby pracować w modelingu, ale kto wie - być może pójdzie w ślady swoich znanych rodziców. Jedno jest pewne - Ci na pewno będą wspierać ją w każdym wyborze.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My girl, in the garden.

Post udostępniony przez Catherine Zeta-Jones (@catherinezetajones)

Carys Douglas pozuje w ogrodzie na Instagramie mamy

Córkę sławnej pary można zobaczyć na tle przepięknego ogrody. Carys ma na sobie jasną, lejącą się sukienkę, w której wygląda fantastycznie. Długie brązowe włosy i dziewczęca twarz do złudzenia przypominają Catherine Zeta-Jones. Uwagę zwrócili na to od razu fani gwiazdy, którzy zasypali jej latorośl mnóstwem komplementów. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I’ve got a few more tricks up my sleeve for you all. Hold tight 😘💋 @casazetajones

Post udostępniony przez Catherine Zeta-Jones (@catherinezetajones)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Lazy, hazy, crazy days of summer. Happy Sunday.

Post udostępniony przez Catherine Zeta-Jones (@catherinezetajones)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.